שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  אראל מרגלית ביטל את מועמדותו לרשות השידור

  מועמדו של כבל לתפקיד יו"ר רשות השידור מבקש להשתחרר ממועמדותו לתפקיד בעקבות חשש לכאורה לניגוד אינטרסים עקב מעורבותו בסטודיו לאנימציה בירושלים

  מועמדו של כבל לתפקיד יו"ר רשות השידור, אראל מרגלית, החליט להשתחרר ממועמדותו לתפקיד, זאת בעקבות מעורבתו בסטודיו לאנימציה בירושלים. בשבוע שעבר הודיע מנכ"ל רשות השידור הטרי, מוטי שקלאר, על הדרך החדשה והבטוחה אליה עומדת לפנות הרשות, אך היום (ג') נראה כי הבעיות צצות מחדש. מרגלית פנה בסוף השבוע האחרון לשר הממונה על הרשות, איתן כבל, ונימק את בקשתו מחשש לכאורה לניגוד אינטרסים בין היותו יו"ר הרשות לבין מעורבותו בסטודיו.

   

  במכתב שהעביר לכבל כתב מרגלית: "הסטודיו לאנימציה הוא פרויקט בעל חשיבות עליונה אשר יעודד מעבר של אנשי מקצוע מובילים לישראל ויהפוך את ירושלים למרכז מוביל בתחום האנימציה הדיגיטלית. יזמתי והקמתי את הסטודיו ובכוונתי להיות מעורב בפעילותו ואיני רואה אפשרות בה אוכל להשתחרר מעיסוקי בפרויקט".

   

  מרגלית, שאמור היה להחליף ברשות את פרופ' גבריאלה שלו שהתפטרה, הוא שותף ומייסד קרן ההון סיכון הירושלמית JVP, אותה הקים לפני 12 שנה. הוא היה שותף גם להקמתן של עשרות חברות היי-טק, ובין היתר השקיע בחברות פרסייס, כרומטיס, פאוור דיזיין, ופאנדטק. מרגלית הוכתר על ידי המגזין הכלכלי היוקרתי "פורבס" כאחד האנשים בעלי "מגע הזהב", ברשימת ה"מידאס", הרשימה המדרגת את אנשי ההון-סיכון הטובים בעולם. בשנת 2005, הוא היה המשקיע הלא-אמריקני הבכיר ביותר ברשימה.

   

  מלשכתו של כבל נמסר כי השר קיבל את החלטתו של מרגלית ובימים הקרובים תודיע לשכת השר על מועמד מטעמו לתפקיד יו"ר רשות השידור.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים