שתף קטע נבחר

עומדים לפני תפנית

בתחזית השנתית למדינת ישראל, שפורסמה כאן בערב יום העצמאות, התריע האסטרולוג שלנו מפני רגישות ביטחונית בתקופה זאת וציין את יום שישי הקרוב (21.7) כנקודת מפנה. לאור ההתפתחויות, הוא חוזר אל מפת המדינה ומפרט

כפי שתיארנו בתחזית שנמסרה כאן בשני במאי, יולי ואוגוסט רגישים במיוחד מבחינה ביטחונית, ולצערנו כולנו חשים את המימוש של זה עכשיו.

 

נקודת התפנית שאליה התייחסתי נוגעת ליום שישי הקרוב וכפי שנאמר, ניתן בהחלט לראות שב-21.7 יתרחש שינוי מגמה מסוג כלשהו. אולם כאסטרולוג, אני מתלבט לגבי מהותו. מחד, יכול להיווצר כאן מצב מפתיע של קטיעה בבת אחת והפסקת הלחימה ומאידך, יכול להיות שינוי באופן הלחימה.

 

הפרשנות השנייה נתמכת בכך שהתאריכים 22-24.7 ממשיכים להראות כבעייתיים ולהצביע על פעילות, אגרסיביות ופחדים. גם סכנת הטילים ממשיכה להתקיים עד לסוף החודש.

 

לכך מתווסף ממעברו של מארס בימים הקרובים מאריה לבתולה, במפות מדיניות, מארס הוא כוכב המהלכים הצבאיים ומיקומו במזל בתולה מסייע לקבוע מטרות ודרכי פעולה מדויקות. באופן כללי, זוהי תמונת מצב שמראה שהצבא טרם סיים את מלאכתו וישנה עדיין פעילות ועשייה.

 

עצבנות, חוסר שקט ואי בהירות ממשיכים לבלוט במפת מדינת ישראל בשבוע הקרוב. נראה שמתנהלות שיחות מתחת לפני השטח אך מצב העניינים מעורפל ולא ברור, חודש יולי איננו מסתמן כתקופה טובה למשא ומתן ולהסכמים ולמעשה, ירידה במתיחות נראית במפת המדינה רק בספטמבר.

 

חשוב לציין שבכל התקופה הזאת ישראל ממשיכה להפגין חוזק וגיבוש. המפה מצביעה על כך שאנחנו לא נמצאים תחת איום קיומי אלא תחת איום טורדני ומסתמן שלטווח הארוך, עם כל הקושי, התהליך הוא למעשה לטובתנו שכן הוא מחזק את ישראל אזרחית וצבאית ונראה שאם הפעילות הצבאית תימשך היא תישא פרי ותשיג את התוצאות הנכונות.

 

מה מספרות מפות המנהיגים?

 

אינדיקציה נוספת לגבי עתיד העימות ניתן לקבל מהמגמות הנחזות במפותיהם האסטרולוגיות של שני המנהיגים, אולמרט ונאסראללה.

 

במפתו של אולמרט בולטת כרגע ועד ל-13.8 נחישות להפגנת כוח, ביטחון ועוצמה צבאית. עד ל-6.8 הוא חווה ימים קשים ומעיקים עם צורך בקבלת החלטות גורליות ובעשרת הימים הקרובים המצב מתאפיין בעיקר במיליטנטיות ותוקפנות. מה-8.7 מתחילה הקלה והדברים מתחילים להיראות פשוטים יותר. נקודת התפנית, מבחינת אולמרט, צפויה להגיע ב-7 או ב-14 באוגוסט.

 

מפתו של נאסראללה מצביעה על כך שהוא נתון כעת במצב של מצוקה ופחדים, אך ניתן להבחין כי בתחילת אוגוסט צפויה תפנית והלחץ שהוא מצוי בו צפוי לפחות. נראה שמשהו עומד לצאת לאור, מה שיכול להצביע על הפסקת התהליך האלים ועל כך שהוא יפסיק להתחבא.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אורן אגמון
האוכלוסיה מראה חוזק וגיבוש פנימי. אילוסטרציה
צילום: אורן אגמון
צילום: דודי ועקנין
נחוש להפגין כח וביטחון. אהוד אולמרט
צילום: דודי ועקנין
נתון במצוקה ומפוחד. חסן נאסראללה
צילום: איי פי
מומלצים