שתף קטע נבחר

זאב רווח נחקר בחשד שהטריד שחקנית

השחקן זאב רווח נחקר היום במשטרה באזהרה בעקבות תלונה של שחקנית הטוענת כי הטריד אותה מינית. על פי התלונה רווח הטריד את השחקנית מינית באמצעות אלתור טקסטים במהלך הופעה משותפת ואף ביקש ממנה לגעת באיבר מינו

השחקן והבדרן זאב רווח נחקר הבוקר (יום ב') בחשד שהטריד מינית שחקנית. המקרה עצמו אירע לפני שנתיים אולם רק באחרונה החליטה השחקנית להגיש נגד רווח תלונה. רווח והמתלוננת השתתפו במופע משותף ועל פי התלונה הוא הטריד אותה מינית במהלך ההופעות - על הבמה ולעיני מאות צופים. לטענת המתלוננת, רווח אלתר טקסטים שהיוו הטרדה מינית. 

 

באחת השורות שאולתרו הוא אף אמר לה לגעת באיבר מינו למרות שהדבר לא היה כתוב בתסריט ומכיוון שהדבר נעשה במהלך הופעה לא הייתה למתלוננת ברירה אלא לשתף פעולה עימו.

 

לפני זמן מה הייתה אמורה השחקנית להשתתף בהופעה נוספת בטלוויזיה והודיעה שהיא לא תוכל לעשות זאת מכיוון שהייתה, לדבריה, במצב נפשי שלא אפשר לה להופיע בעקבות ההטרדות. בעקבות הסירוב היא פוטרה מאותו מופע.

 

לאחר הפיטורים היא ביקשה ייעוץ משפטי וכאשר גוללה את סיפור ההופעות המשותפות שלה עם רווח עודדו אותה עורכי הדין להגיש נגד רווח תלונה במשטרה.

 

המשטרה זימנה עד כה למתן עדות כמה שחקנים שהשתתפו גם הם יחד עם רווח והמתלוננת באותה הופעה. לאחר גביית העדויות מהשחקנים האחרים החליטו במשטרה לזמן את רווח עצמו לחקירה באזהרה.

 

רווח הוזמן תחילה למשטרת מרחב ירקון, אך לאחר שמפקד המרחב הבחין בכתב ynet ובצלם "הארץ" החליט לחסוך מרווח את הצילום והורה לחוקרים להעבירו לחקירה במשטרת מחוז תל-אביב. במשטרת מרחב ירקון רואים בחומרה את המעשים, ממשיכים בחקירת התלונה וייתכן שבקרוב אף יזמנו את רווח והמתלוננת לעימות.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שמואל יערי
רווח. חשוד בהטרדה מינית
צילום: שמואל יערי
מומלצים