שתף קטע נבחר

קולט אביטל: רוצה להיות נשיאת המדינה

השרים פרס, בן אליעזר, הרב לאו וח"כ רובי ריבלין הוזכרו כמועמדים לתפקיד, אבל הח"כית מהעבודה לא נרתעת. בשיחה עם ynet היא מציגה את מועמדותה וטוענת: "המשחק פתוח ויש לי סיכוי טוב. אישה יכולה להביא איתה תכונות חדשות למוסד"

מלחמה בצפון, אבל ההתמודדות בכנסת נמשכת: ח"כ קולט אביטל (עבודה) הודיעה (היום ג') כי בכוונתה להתמודד לתפקיד נשיאת המדינה הראשונה. בשיחה עם ynet מצהירה ח"כ אביטל לראשונה כי בכוונתה להתמודד בבחירות לתפקיד הנשיא שיתקיימו בכנסת בעוד פחות משנה.

 

הח"כית אביטל אף משוכנעת שיש לה צ'אנס אמיתי להיבחר לתפקיד: "מרשימת המועמדים שהתפרסמה עד כה עולה כי המשחק בהחלט פתוח ויש לי סיכוי טוב. אני רוצה להיות הנשיאה הראשונה בישראל. מדינת ישראל בהחלט יכולה להציג אישה בתפקיד".

 

היא הסבירה כי "הנשים מייצגות כ-50 אחוז באוכלוסיה וישראל תהפוך לסמל של שיוויון ומהפיכה מחשבתית אמיתית. אישה יכולה להביא איתה תכונות לנשיאות שנחוצות למדינה כמו נשיאות פתוחה, העלאת נושאים חברתיים ומרכז כובד לקהילה היהודית בעולם".

 

מקורביה מוסיפים ומבקשים להדגיש כי "קולט ראויה להיות נשיאה בגלל כישוריה ולא רק בשל היותה אישה. קולט מתאימה לא פחות מאף אחד אחר מהמועמדים ואף יותר. אסור שהדבר ייתפס חלילה כאיזה גימיק אלא בשל היותה ראויה מאוד לתפקיד". והם מבטיחים: "צפו להפתעות, יהיה מעניין".

 

המועמדים האחרים שהוזכרו כמתמודדים לתפקיד הם: השרים שמעון פרס ובנימין (פואד) בן אליעזר, הרב ישראל מאיר לאו וחבר הכנסת מהליכוד ראובן ריבלין.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גבי מנשה
אביטל. נשיאה בדרך?
צילום: גבי מנשה
צילום: ירון ברנר
פואד. מועמד
צילום: ירון ברנר
הרב לאו. בדרך לנשיאות?
מומלצים