שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  שי ודרור שוחחו עם ראש ממשלת לבנון

  זה קרה במסגרת שיחת הטלפון המפתיעה בתוכנית שלהם ב"רדיו תל אביב". הם נאלצו להזדהות כראש ממשלת בריטניה כדי להגיע אל סניורה, שבכה יום קודם לכן בשידור. אלא שברגע שהוא שמע מהיכן הם מתקשרים, השיחה נותקה

  שי ודרור לא מפסיקים להאמין בהידברות עם הצד השני, ולכן, בשיחת הטלפון המפתיעה שלהם אתמול (ג') בתוכנית הערב ברדיו תל אביב, הם התקשרו להביע תמיכה בראש ממשלת לבנון, פואד סניורה. המטרה: להביע הזדהות ולמסור לו כמה נגע לליבם הבכי שלו בשידור יום קודם לכן.

   

  מה לעשות שסניורה היה בישיבה דחופה. מכיוון שלכל תוכנית יש מוצאי תוכנית והמאזינים לא יכולים לחכות, טשטשו השניים את הזהות האמיתית שלהם, או  אם לנסח את זה באופן יותר בוטה – הזדהו בתור טוני בלייר, ראש ממשלת בריטניה.

   

  כשסניורה הוזעק מהישיבה, הם הזדהו כ"שי ודרור מהרדיו בתל אביב", והודיעו לסניורה שהם נרגשים מאוד מהעובדה שבכה והוסיפו ש"בכינו יחד איתך". סניורה ניסה שוב לעמוד על זהות המתקשרים וכשהתברר לו שמדובר בשיחה מתל אביב, הוא ניתק מייד. את השיחה המלאה תוכלו לשמוע כאן (באדיבות רדיו תל-אביב, FM102)

   

  ברדיו תל אביב אישרו את הידיעה, אך סירבו להגיב. גורמים בתחנה מסרו כי מדובר בתוכנית סאטירה והם לא רואים בשיחת טלפון" ללבנון שום פסול". זו הפעם השניה שצמד השדרנים מנצלים את שיחת הטלפון המפתיעה כדי להתקשר ללבנון. השיחה הקודמת מוענה לסניף המבורגר בביירות המופגזת.

   

  יו"ר הרשות השניה, נורית דאבוש, אמרה כי היא רואה את המעשה בחומרה רבה, במיוחד בזמני-מלחמה וכי תורה לרשות השניה לטפל בעניין באופן מיידי.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  שי ודרור. בכו איתו
  צילום: משה שי
  צילום: cnn
  פואד סניורה. בוכה לבד
  צילום: cnn
  לאתר ההטבות
  מומלצים