שתף קטע נבחר

עמותת "ית"ד" מוקירה את כימיקלים לישראל

 

במהלך הכנס השנתי של עמותת "ית"ד" (ילדי תסמונת דאון) בערד, הוענק למתנדבי חברות כימיקלים לישראל אות אות הוקרה על תמיכתם בסניף העמותה בבאר-שבע. אל הסניף מגיעים מדי יום ילדים, בני-נוער וצעירים בגילאי חמש עד 20 מכל רחבי הנגב, הלוקחים חלק בפעילויות העשרה שונות.

 

"בלעדי החברה הסניף לא היה מתקיים, ומשפחות רבות של ילדי תסמונת דאון בדרום, הצמאות למידע ולתמיכה, היו נאלצות לנסוע למרכז הארץ", אמר בטקס יחיאל טביבי, מנהל הסניף הבאר-שבעי ואב לבן 28 הלוקה בתסמונת דאון.

 

פעילות עמותת "ית"ד", אומרים בכימיקלים לישראל, ממומנת כולה באמצעות תרומות. "הקשר בין העמותה לחברה נוצר לפני כשבע שנים בעידודה של פרופסור רבקה כרמי, כיום נשיאת אוניברסיטת בן גוריון. החברה נענתה לאתגר ומאז היא מתקצבת את פעילות הסניף הדרומי.

 

"התמיכה השנתית כוללת מימון פעילויות העשרה, חוגי רכיבה טיפולית, פעילויות ספורטיביות, מוזיקה ועוד", מוסיפים היוזמים. "אחד הפרויקטים החשובים ביותר הוא הקשר בין עובדי החברה המתנדבים בעמותה, שמגיעים מדי שבוע ומבלים עם הילדים בפעילויות שונות, מסיבות משותפות, אירועי תרבות ועוד".

 

"האהבה שאנחנו מקבלים בחזרה מהילדים ומהוריהם גדולה ביותר, והיא שמעודדת אותנו להמשיך ולתרום", מסכמת שוש לאווה, עובדת תרכובות ברום המרכזת את פעילות המועדון.


פורסם לראשונה 29/08/2006 13:28
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"מקבלים בחזרה אהבה גדולה ביותר". טקס הענקת תעודת ההוקרה
רוח טובה
יד שרה
כיתבו לנו
מומלצים