שתף קטע נבחר

חיזוי אסטרולוגי: ישראל תיעלם תוך 17 שנה

מלחמות נוספות שצפויות באזור, וארועים מצערים שיתרחשו לקראת סוף שנת 2007 יובילו לכך שבסופו של דבר ישראל תיעלם מהמפה. כך סבור ד"ר סייד מוחמד עלי, אסטרולוג מצרי שחזה את מותו של הסופר נג'יב מחפוז

התחילו לארוז את המזוודות ולהתאמן בשחייה לקפריסין: "ישראל תיעלם בתוך 17 שנה!", כך קובע האסטרולוג המצרי, ד"ר סייד מוחמד עלי. העיתון הקטארי "אל ווטן" דיווח, כי האסטרולוג, שחזה כי גדול סופרי העולם הערבי, נג'יב מחפוז, ילך לעולמו, כפי שקרה השבוע, מנבא כעת את עתידה של ישראל.

 

ד"ר עלי, שציין עוד כי חזה את מותם של שני אומנים ידועים אחרים, אבו באכר עיזת ועבד אל-מנועלם מדבולי, הסביר על סמך מה הוא מבסס את קביעתו שישראל תיעלם בתוך 17 שנה. לדבריו, כוכב המאדים הוא זה ששולט באזור המזרח התיכון והוא ידוע בתכונות המלחמה והקרב שלו. לכן, לדעתו דבר זה מעיד על מלחמות נוספות שצפויות באזור. האסטרולוג, המכנה עצמו "האסטרולוג מאזור הסעיד (במצרים)" צפה עוד כי ישראל תפתח במלחמה חדשה וכי לבנון תהיה נתונה ל"אירועים מצערים" לקראת סוף שנת 2007.  

 

הוא הוסיף עוד כי כבר העריך בעבר ששנת 2006 תהיה שנה של מהפכים מהירים ורצופים וכי האופוזיציה לארה"ב, בראשות איראן וסוריה, תצבור כוח. זאת, במקביל להסלמה בין ישראל לאיראן שאולי אף תגיע לכלל התנגשות בתחילת 2007.  

 

ד"ר עלי הוסיף ושרטט תחזית קודרת לעתיד הקרוב. לדבריו, נשיא איראן, מחמוד אחמדי-נג'אד ונשיא סוריה, בשאר אסד, נמצאים בקו עליה וכי בשנת 2007 צפויה מלחמה באזור איראן והמפרץ הפרסי. במהלך שנה זאת ימות או יירצח מנהיג ערבי, יהיו פיגועים נוספים על אדמת ארה"ב ובריטניה וכן צפויים זעזועים במשפחת המלוכה הבריטית.

 

הוא העריך כי סין, רוסיה והודו יעמדו לצידו של נשיא סוריה בעימות שהוא מנהל מול ארה"ב, וכי במהלך שנה זו תלך ותתגבר ה"התנגדות הפלסטינית לישראל". לטענתו, "בשנה זו תתחיל הספירה לאחור להיעלמות ישראל – שתיעלם בתוך 17 שנה". 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ויז'ואל/פוטוס
מאדים. שולט באזור
צילום: ויז'ואל/פוטוס
צילום: איי פי
נשיא איראן. בעלייה
צילום: איי פי
צילום: איי אף פי
נשיא סוריה. צובר כוח
צילום: איי אף פי
צילום: אורן אגמון
ישראל. הספירה לאחור
צילום: אורן אגמון
מומלצים