שתף קטע נבחר

קדימה: ליכודניקים ניסו להסתנן למפלגה

גורמים בכירים בקדימה טוענים כי "גורמים זרים" ניסו להצטרף למפלגה "בדרכים לא תקינות". בבדיקה שערכה המפלגה התברר כי חלק מטופסי ההתפקדות היו של אנשי ליכוד מהדרום, שעבור חלקם שילם אדם אחד. מנכ"ל המפלגה: ניסו לבדוק אותנו, ועלינו על זה

גורמים בכירים בקדימה טוענים כי בשבועות האחרונים הצליחה המפלגה למנוע את "התפרצותם" של אנשי ליכוד "שניסו להיכנס לקדימה בדרכים לא תקינות". לדבריהם, בשבוע שעבר הובאו למשרדי המפלגה בפתח תקוה מאות טופסי התפקדות שבמהלך בדיקתם התברר כי צורת התשלום לא היתה תקינה, וכי לא כל מי ששמו הופיע על הטפסים שילם בעצמו עבור ההתפקדות.

 

מעבר לכך, בקדימה טוענים כי בדיקת השמות שעל הטפסים העלתה כי מדובר באנשי ליכוד מאזור הדרום, שעבור חלקם שילם את דמי ההתפקדות אדם אחד.

 

במפלגה מציינים בסיפוק את ההצלחה למנוע מ"גורמים זרים" את הרישום בדרכים לא תקינות. מנכ"ל קדימה, יוחנן פלסנר, אמר אתמול (ד') ל-ynet: "ניסו לבחון את מערכות הבדיקה שלנו, ולמרבה השמחה הצלחנו לעלות על זה. אנחנו לא ניתן שתופעות שהיו במפלגות אחרות הקשורות להתפקדויות יחזרו על עצמן בקדימה".

 

בקדימה שוקדים בימים אלה על בניית מערכת שתמנע התפקדויות מזויפות, מעבר למערכות הקיימות עד היום.

 

בנוסף, בקדימה אומרים כי בתקופה הקרובה יחלו לפעול ועדות פנימיות בתוך המפלגה שיורכבו מבכיריה. הוועדות יפעלו כדי לקבוע מדיניות בנושאים שונים ולקדמה. כך למשל, במפלגה אומרים שבכוונתם לקדם חקיקה למנועי חיתון ונושאים נוספים שהועלו במצע ובקמפיין הבחירות.


פורסם לראשונה 06/09/2006 23:58

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: חגי אהרון
קדימה. גם מקימים ועדות
צילום: חגי אהרון
מומלצים