שתף קטע נבחר

"אריק, קצב, חלוץ. ומי הבא בתור?"

עלון עם תמונות אנשי המפתח בפוליטיקה בתקופת ההתנתקות ועכשיו, יופץ בימים הקרובים לכל חברי הכנסת ובכלי התקשורת. ראש המטה שיזם את הפרויקט: "כל מי שנתן יד להחרבת גוש קטיף בא על עונשו משמיים, כולל הנשיא"

"יש דין ויש דיין" - זו כותרתו של קמפיין שיופץ ברחבי הארץ בכלי התקשורת, ברחובות ובעלונים בבתי כנסת על ידי המטה להצלת העם והארץ. על העלון מופיעות תמונותיהם של אנשי מפתח בהנהגת המדינה בתקופת ההתנתקות ובימים אלו. מהמטה נמסר ל-ynet: "זה החטא (ההתנתקות) וזה עונשו".

 

ראש הממשלה אהוד אולמרט, ראש הממשלה לשעבר אריאל שרון עם בנו עומרי, נשיא המדינה משה קצב, הרמטכ"ל רב אלוף דן חלוץ, מפכ"ל המשטרה רב ניצב משה קראדי, שר המשפטים לשעבר חיים רמון, השר לשעבר צחי הנגבי וראש מנהלת ההתנתקות יונתן בשיא - כולם מופיעים בעלון, ובנוסף נותרה משבצת ריקה אחת ללא תמונה עליה נכתב: "המשך יבוא...".


הפלייר. נותרה משבצת ריקה  (באדיבות המטה להצלת העם והארץ)

 

את העלון מתכוונים אנשי המטה לשלוח בימים הקרובים בדואר אלקטרוני לכל חברי הכנסת, בתוספת הכיתוב: "פתחנו בקמפיין על תוכנית שהביאה לאסון גדול, כפי שהבהיר ראש השב"כ יובל דיסקין. אנחנו פונים אליכם בשם אהבת ישראל - להבא לא להרים יד לתוכנית של נסיגות וויתורים כדי שלא נצטרך להוציא קמפיין חדש של 'יש דין ויש דיין'".

 

גורמים במטה להצלת העם והארץ הסבירו ל-ynet את פשר הפלייר: "זה החטא ועונשו. אנחנו רואים את מה שקורה היום לאותם אנשים, שנה אחרי הגירוש, כעונש משמיים. כל מה שקורה היום לראשי המדינה, הצבא והמשטרה זהו עונש על ההתנתקות".

 

ראש המטה, הרב שלום דב וולפא, אמר: "כפי שידוע אנחנו נמצאים בחודש אלול – חודש של חשבון נפש, והחשבון נפש הלאומי של עם ישראל כיום הוא מדוע ולמה הגיעה אלינו הצרה הזאת של המצב הביטחוני. כאשר מפשפשים במה שהתרחש בשנה האחרונה נוכחים לראות שכל מי שנתן את ידו להחרבת גוש קטיף וצפון השומרון וסייע בכך לאל קאעידה, איראן וחיזבאללה, בא על עונשו משמיים, כולל הנשיא שבתקופת ההתנתקות שתק וקרא למתיישבים להתפנות מבתיהם.

 

"על כל מנהיגי ישראל לתת את הדעת שאם חלילה הם ימשיכו באותה מדיניות של נסיגות וויתורים הם עתידים לתת את הדין, והקמפיין שלנו הוא תמרור אדום לכל הפוליטיקאים בישראל".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הפלייר
באדיבות המטה העולמי להצלת העם והארץ
מומלצים