שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  צילום: אופיר קדמי

  ובמקום הראשון: בר רפאלי

  הם נראים מדהים, הם מוכשרים פחד, הם הציבו סטנדרטים חדשים לתעשיית הבידור הישראלית ולעצמם, והם 50 הכוכבים שעשו לנו את השנה במשחק, במוזיקה, בחדשות, בדוגמנות, בבידור ובכלל. פנאי פלוס גאה מאוד להציג: רשימת 50 היפים והנכונים כפי שהם נראים מבעד לעדשות המצלמה האינטימיות של בכירי צלמי האופנה בארץ

  1

  בר רפאלי

  מיקום בשנה שעברה: 3

   


  (צילום: אופיר קדמי)

   

  בסופו של יום, אם יש משהו שמרשים אותנו באמת, וב"אותנו" הכוונה היא לאומה המיוזעת המזרח תיכונית, זה לשחק אותה אצל הנוכרים. השנה הזאת היתה השנה שבה המדינה לחצה על בר רפאלי, והיא עלתה ליגה. את הרומן שלה עם דייוויד שרבה עוד לקחנו בקלות. עם כל הכבוד לכוכב דרמת-ציצים-קופצים-על החוף, ליאונרדו דיקפריו הוא כבר ליגה אחרת לגמרי. בשבילנו הוא לא פחות מהקינג אוף דה וורלד. תוסיפו לזה כמות לא תיאמן של שערים בשנה האחרונה בעיתוני האופנה המובילים בעולם, קמפיין לבושם של פאף דדי (הוא בחבר'ה של ליאו), השוואות אנסופיות לג'יזל, הכנסה של מאות אלפי דולרים בשנה, צניעות שלא תיאמן (דפדפו לראיון איתה בדף הבא) ותבינו למה בשבילנו בר רפאלי היא האשה הכי יפה והכי נכונה במדינת ישראל.

   

  הכי יפה בה: אל תכריחו אותנו לבחור.

  הכי נכון בה: היא זרקה אותנו קודם, כמו שאנחנו אוהבים.

  אף אחד לא מושלם: צה"ל יחכה לה בפינה, כל פינה.

  בשנה הבאה: עמוק בתעשייה ההוליוודית, רק לא בהריון מטום קרוז.

  (סמדר שילוני)

   

  2

  נינט טייב

  מיקום בשנה שעברה: 1

   


  נינט טייב (צילום: עדי אורני)

   

  סימני התאוששות. זה המצב נכון לעכשיו בגזרת נינט טייב. השנה הזאת היתה אמורה להיות שנת הפריחה שלה. האלבום שחיכינו לו שלוש שנים, הרומן עם הסלולר, אהבה ציבורית מקיר לקיר ולוק שרק משביח. בפועל, המעבר מרן דנקר ליהודה לוי , יציאת הסינגל הראשון ביום שבו פרצה מלחמת לבנון השנייה, והנטייה של עם ישראל להנמיך את אהוביו לגובה מרצפת כדי שיוכל לראות אותם טוב יותר, עשו את שלהם.

   

  כשאתה ממוקם כל כך גבוה, גם מעידה קטנה מפגישה אותך עם הקרקע בכל הכוח. אבל יודעים מה? בסופו של דבר כולם ירוויחו. מצב שבו כולם אוהבים אותך הוא לא טבעי. בנאדם עם אישיות מובחנת, צבעים ושאיפות, מעורר באופן טבעי גם אנטגוניזם. נינט שנרוויח היא נינט שלמה יותר, מעניינת יותר ורב-שכבתית. ראיתם אותה בגמר "כוכב נולד 4". בסופו של דבר, אין, אין, אין על הדיווה החדשה.

   

  הכי יפה בה: שבכל פעם מחדש אנחנו מתרגשים לגלות שהיא אפילו יותר יפה ממה שחשבנו. רק תסתכלו על התמונה הזאת.

  הכי נכון בה: בשורה התחתונה - היא הלכה בעקבות הלב.

  אף אחד לא מושלם: ההתמסחרות עם אורנג'. נו, רבות כבר נאמר.

  בשנה הבאה: תמשוך פחות אש, ותעשה יותר מוזיקה.

  (סמדר שילוני)

   

  3

  עפר שכטר

  מיקום בשנה שעברה: 14

   


  (צילום: אופיר קדמי)

   

  עפר שכטר הפתיע את כולנו במערכה השנייה והזניק השנה שינוי תדמית מעורר השתאות. שכטר מודל 2006 הוא כבר לא אותו ילד פרובוקטור שיונק מ-15 דקות של תהילה. הוא טאלנט מוכשר, מוערך ומגוון. אחרי תפקיד הבחור הטוב והרציני ב"האלופה" והשתתפות בסרט המוצלח "נו אקזיט", הוא הוציא לאור את השנינות המילולית שלו ב"מועדון לילה" וזכה להיחשף בפני קהל רחב מהרגיל. בינינו, אף אחד לא היה כועס על שכטר אם הוא היה מסתפק בהוצאת יומני נוער וחותם על עוד מחזמר חגים, אבל הוא ידע שיש בו יותר מפרסומת לבמבה, ולא עצר עד שגם אנחנו הפנמנו את זה היטב.

  ולחבריו הכוכבים, מקום שלישי ברשימה שלנו לא הולך ברגל. צאו ולמדו.

   

  הכי יפה בו: הקוביות בבטן והחיוך הממזרי.

  הכי נכון בו: למרות האובר-חשיפה, איכשהו הבחור מצליח שלא לאבד את המסתורין. תענוג לעיתונאים.

  אף אחד לא מושלם: אוף, הוא כל כך צמח והתפתח. למה זה חייב להיות מטאפורית? אי אפשר עוד איזה שני סנטימטרים כלפי מעלה?

  בשנה הבאה: נדמה שהיעד היחיד ששכטר עוד לא מיצה הוא התיאטרון. איתי טיראן עוד לא מחפש מחליף ל"המלט"?

  (הדס בשן)

   

  4

  יהודה לוי

  מיקום בשנה שעברה: 2

   

  במובן מסוים, הדבר הכי מסעיר שקרה ליהודה לוי השנה הוא נינט טייב. מכל שאר הבחינות - עסקים כרגיל. טלנובלה ("האלופה"), איזו מיני דרמה קטנה ("בסימן ונוס") בצד, וקמפיין של FOX וול דאן (בפעם האחרונה?). השנה לוי חרג מפאזת הפנים היפות ששומרות על פאסון ציבורי, נפרד מאפרת בוימולד, החברה שלו בשבע השנים האחרונות, ועבר לנהל רומן עם מאמי טייב. זה התחיל בהכחשות גורפות ("אנחנו רק ידידים") ועבר במחי מוסף חג אחד ליחסים א-לה טום קרוז וקייטי הולמס: חיבובים פיזיים פומביים עד כאב, שעשו לצלמים חיים קלים, קלים מדי. עכשיו לומד לוי את השיעור שרן דנקר עבר בהצטיינות: נינט מושכת את רוב תשומת הלב, לטוב ולרע. אז למה הוא ירד שני מקומות? כי צעידה במקום, כשאחרים עושים זינוקים מטאוריים, פירושה הליכה לאחור.

   

  הכי יפה בו: הרגעים שבהם הוא יורד על עצמו שהוא ערס.

  הכי נכון בו: שהוא לא נותן לעצמו לשכוח שהוא גם, ובעיקר, שחקן.

  אף אחד לא מושלם: החיקוי הפנומנלי ב"ארץ נהדרת" ירדוף אותו לנצח.

  בשנה הבאה: סדרה, טלנובלה, סרט, קמפיין, אהבה. מה רע?

  (סמדר שילוני)

   

  5 

  רן דנקר

  מיקום בשנה שעברה: 22

   


  (צילום: יניב אדרי)

   

  הכי יפה בו: הגבריות השקטה והבוטחת, העיניים המלטפות, הקול החם.

  הכי נכון בו: האופן שבו הוא בנה את עצמו אחרי הפרידה.

  אף אחד לא מושלם: תתפלאו.

  בשנה הבאה: הוא חייב סרט קולנוע בכיכובו, או לפחות עוד מקום ראשון בפסטיגל.

   

  אין ספק, זהו זמן הרן דנקר. היינו צריכים אותו לחוד כדי להבין את זה. עם כל אהבתנו לדנקר שלפני הפרידה מנינט טייב, לא מעט מאיתנו חטאו בספקולציה שלפיה החיבור אליה הוא זה שמתחזק אותו. ובכן, אנחנו מכים על חטא עכשיו, בעיקר כשאנחנו נוזלים מול הטלוויזיה כשהוא מוריד חולצה, או מייחלים להיות זבוב על הקיר כשהוא מודה שהוא מכור, טוב לא מכור, לא צריך, אבל אוהב מאוד) לסקס.

   

  כן, דנקר בסולו הפך לגבר. אין דרך אחרת לתאר את זה. שלוש עונות של "השיר שלנו" מתבססות עליו, קמפיינים משגשגים סביב השרירים המשתרגים שלו, והקריירה המוזיקלית שהוא מטפח בסתר כבר קורצת באופק. אחחחחח.

  (סמדר שילוני)

   

  6

  מירי בוהדנה

  מיקום בשנה שעברה: 8

   


  (צילום: יחסי ציבור גולברי)

   

  אומרים שכוסיות לא יודעות לצחוק על עצמן, אבל בסדרה "קרוב לוודאי" מירי בוהדנה הוכיחה את ההפך. אחרי שנים של השתפשפות חרוצה ב"אהבה מעבר לפינה", בוהדנה פינתה עצמה השנה לתפקידה הראשון בז'אנר עילי, ועשתה זאת באותנטיות כובשת ומפתיעה. תוסיפו לכך שגם השנה היא הוכתרה על ידי המגזין "בלייזר" כישראלית הסקסית ביותר שקיימת (ובצדק), שהיא ממשיכה בעקביות לסקרן אותנו בענייני הרומן המפנק שלה עם המיליונר בבו קובו, שהיא מרביצה קמפיינים בקצב מסחרר ושהיא אפילו סיפרה בראיון שאין לה בעיה עם מזילי הריר באשר הם, שימשיכו לפנטז עליה. בשנה הבאה היא תקפוץ לרגע גם לפנטזיות של הילדים כשתופיע בפסטיגל. אין ספק, הבחורה יודעת לעשות חיים. ואנחנו נהנים מזה.

   

  הכי יפה בה: כל מה שמסביב לביקיני.

  הכי נכון בה: העובדה שלא משנה מה ואיפה, קשה למצוא אותה לובשת משהו חגיגי יותר מג'ינס וטריקו (למרות ולמרות שאלה טעונים שיפור).

  אף אחד לא מושלם: אבל כשאת נראית ככה, זה לא ממש משנה.

  בשנה הבאה: אולי זה לא מה שהיא מתכננת, אבל אנחנו חייבים עוד חתונה נוצצת ל"מחיר התהילה", דחוף. יאללה בבו, תציע.

  (הדס בשן)

   

  7

  ציון ברוך

  מיקום בשנה שעברה: 4

   


  (צילום: דביר כחלון)

   

  אחרי שבנות כמו לינור אברג'יל, קארין מגריזו ואפרת בוימולד עברו אצלו בסך, נדמה שגם בפעם הבאה שברוך יצוץ ועל זרועו איזו מגה-בייב, כולו חיוכים וחמידות, נזקוף את זה לטעם המושלם שלו בבגדים (שהביא אותו לראש רשימת המתלבשים הטובים של "פנאי פלוס", מוקדם יותר השנה) ולקוליות הכללית שהוא מציג.

   

  מאז אייש את המקום הרביעי ברשימת "היפים והנכונים" של השנה שעברה (הרבה גבות הורמו), הצדיק ברוך את האמון שנתנו בו בתפקידי אורח ב"הבועה" ו"אביבה אהובתי", גם שם על תקן החמוד המצחיק שזוכה בבחורה. העתיד, לעומת זאת, צופן לברוך ולחבריו ממה קשור משימה לא פשוטה - להיכנס לנעליים של ענק הבידור אלי יצפאן ב-HOT3. עד שזה יקרה נראה אותם גם בתוכנית מערכונים חדשה בערוץ 2 (רשת) ואולי גם בסרט סטייל "גבעת חלפון אינה עונה" שהם מתכננים. ההבטחה, אם כן, מומשה.עכשיו צריך להתחיל לבנות קריירה ארוכת טווח.

   

  הכי יפה בו: בשל ליחסים ארוכי טווח עם פצצות על.

  הכי נכון בו: ההוכחה שהומור ולב רחב הם עדיין גורם המשיכה מספר 1.

  אף אחד לא מושלם: הכל בטעם, רק חבל שהמנות כל כך קטנות.

  בשנה הבאה: אחרי שיתבסס בנעליים של יצפאן, אחרי הסרט, ובטח אחרי עוד אלבום - נריץ אותו בבורסה.

  (סמדר שילוני)

   

  8

  עדי אשכנזי

  מיקום בשנה שעברה: 41

   

  דרך ארוכה עשתה עדי אשכנזי מאז שהגיחה לראשונה בפריים טיים לצד השולחן של יאיר לפיד. נכון ל-2006 היא יותר נכונה ממי שגילה אותה לקהל הרחב, ואפילו יותר יפה. נכונה - בגלל שהתוכנית שלה "מה זה השטויות האלה?" היא אחת ההפקות המוקפדות, האינטליגנטיות והמצחיקות ביותר ששודרו אצלנו השנה בטלוויזיה. יפה - וזה כבר עניין פחות אובייקטיבי, בזכות הטעם המשובח שגילתה בבגדים (מה שהעמיד אותה בראש רשימת המתלבשים הטובים שלנו השנה), וכן, נו, בזכות הדיאטה שמאפשרת לה להתרוצץ בחופים שורצי הפפראצי בביקיני זעיר וקוביות בבטן. גם העובדה שמדובר בגרושה יחסית טרייה, החורכת את לילות תל אביב באופן שגורם לאוזניהם של כתבי הרכילות להאדים, רק מוסיפה לקסמה. אה כן, ויש את העניין הזה שהיא רק הולכת ונהיית יותר מצחיקה.

   

  הכי יפה בה: החיוך המבויש. ואחרי שראינו את התמונות מחוף הים? גם הישבן.

  הכי נכון בה: רמת ההפקה, התסריט והקומדיה ב"מה זה השטויות האלה?". אין פשרות.

  אף אחד לא מושלם: היא פשוט לא סותמת את הפה, הא?

  בשנה הבאה: ככה. מאמל'ה, תמשיכי בדיוק ככה.

  (אור קניספל)

   

  9

  צבי יחזקאלי

  כניסה חדשה לרשימה

   

  נהוג לומר על נשים שאנחנו לא יודעות מה אנחנו רוצות. שאם עומד לפנינו חנון עם פוטנציאל השתכרות נאה, נעדיף לפנטז על מוסכניק מלוכלך, ולהפך. ובכן, זה לא מדויק. לפעמים אנחנו יודעות בדיוק מה יעשה אותנו מאושרות: למשל צבי יחזקאלי, ראש הדסק לענייני ערבים בערוץ 10, הטאלנט הכי לוהט של מלחמת לבנון השנייה. מצד אחד, צבי הוא גבר מלומד ואינטליגנט, חביב ורהוט, מהסוג שהאמהות שלנו היו מתות שיעשה להן נכד. מצד שני, צביקה הוא אסופת טסטוסטרון מהסוג הנכחד, שמרעיד את השטח עם האופנוע שלו, מכין קפה שחור בתנאי שטח ובנעלי קרוקס (בשער השווה של "פנאי פלוס" מלפני כמה שבועות, כמובן). הדיווחים המפוכחים והרהוטים שלו אולי לא עזרו להירגע בימי המלחמה הכי קשים, אבל הבהייה בתלתליו בעת שהוא מדבר, בהחלט היתה מנחמת.

   

  הכי יפה בו: גבר גבר לפנינו.

  הכי נכון בו: כל הדברים שהוא מנסה להסתיר מהתקשורת: יוגה, הודו, והזוגיות החמקמקה והאקזוטית עם רקדנית בטן אשכנזייה.

  אף אחד לא מושלם: ספרו את זה לאמא שלי.

  בשנה הבאה: נדמה לנו שקרוקס מצאו את דוגמן הבית שלהם.

  (הדס בשן)

   

  10

  יונית לוי

  כניסה חדשה לרשימה

   

  עוד הרבה לפני המלחמה ידענו שאנחנו יכולים לסמוך על יונית לוי. אי שם בין נפילתו למשכב של אריק שרון למערכת הבחירות, התחלנו להפנים שהיא לא זו שיושבת ליד גדי סוקניק, יותר משהוא זה יושב לידה. אחרי הכל, מי מהם זכה לחיקוי ב"ארץ נהדרת", מי? ואז הגיעו הזילזאלים, יונית עלתה על טרנזיט לקריית שמונה ואנחנו זכינו לסיקור עצמאי, בוגר, בטוח בעצמו, פלוס בונוס של שיער מתבדר ברוח, ששיוו לה ארשת אנושית ופגיעה מבעבר. כבר שנים שלוי נחשבת לאחת הבחורות הכי יפות במדינה, אבל כנראה שהיינו צריכים לראות סדקים אצל נסיכת הקרח, כדי להבין באמת כמה סקס אפיל יש שם בתוך החליפה.

   

  הכי יפה בה: העור הצחור, השפתיים המפתות, השיער האדמוני. הכל, בקיצור.

  הכי נכון בה: עוד לא נרגענו מהידיעה כי לוי השתתפה בכנס חובבי "באפי ציידת הערפדים" האחרון. היש יותר חינני ונכון מזה?

  אף אחד לא מושלם: היא חייבת ללמוד להשתחרר עוד, לפחות בזמן הכתוביות, ולו רק כי גם לנו נמאס להשתמש בביטוי "נסיכת הקרח".

  בשנה הבאה: לכנס הבא של הבאפיהוליקים, אנחנו רוצים שהיא תגיע מחופשת לדרוסילה, כולל המחוך. חוץ מזה, היא יכולה להמשיך כרגיל.

  (הדס בשן)

   

  מקומות 11-50 (הפירוט המלא והתמונות בגיליון "פנאי פלוס"):

   

  11. אגם רודברג

  12. יאיר לפיד

  13. איל קיציס

  14. יוסף סוויד

  15. הילה נחשון

  16. אסי כהן

  17. עברי לידר 

  18. אפרת בוימולד

  19. ליאור אשכנזי

  20. אניה בוקשטיין

  21. דניאלה וירצר

  22. אושרי כהן

  23. גלית גוטמן

  24. קרן פלס

  25. אסתי גינזבורג

  26. מיה דגן

  27. רונה-לי

  28. הראל סקעת

  29. עלמה זק

  30. מאיה בוסקילה

  31. אוהד קנולר

  32. מלי לוי

  33. דנה עדיני


  דנה עדיני (צילום: אילון פז)

   

  34. אנה ארונוב

  35. גיא פינס

  36. גורי אלפי

  37. עדי הימלבוי

  38. גל אוחובסקי

  39. איה כורם

  40. אסי לוי

  41. לינוי בר גפן

  42. רמי הויברגר

  43. מלאני פרס

  44. אורי גוטליב

  45. גיא זוהר

  46. אנחל בונני

  47. מיכאל אלוני

  48. אסי עזר


  אסי עזר (צילום: עדי אורני)

   

  49. ליאת בלו

  50. ג'קו אייזנברג

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  נינט טייב. מקום 2
  צילום: אוהד רומנו
  יהודה לוי. מקום 4
  צילום: רפי דלויה
  צילום: אוהד רומנו
  צבי יחזקאלי. מקום 9
  צילום: אוהד רומנו
  צילום: רונן אקרמן
  עברי לידר. מקום 17
  צילום: רונן אקרמן
  אגם רודברג. מקום 11
  צילום: ערן לם
  צילום: יניב אדרי
  מאיה בוסקילה. מקום 30
  צילום: יניב אדרי
  לינוי בר גפן. מקום 41
  צילום: אילון פז
  לאתר ההטבות
  מומלצים