שתף קטע נבחר

שרי אריסון קנתה פנטהאוז בת"א ב-13 מיליון דולר

שרי אריסון רכשה דירת פנטהאוז יוקרתית בשטח של 700 מ"ר בפרויקט "מגדל השופטים" ברחוב אבן גבירול בתל אביב, במחיר של 18,500 דולר למ"ר. הבית יתוסף לווילה של אריסון בבני ציון ולפנטהאוז שבבעלותה בשכונת בבלי

אשת העסקים שרי אריסון רכשה דירת פנטהאוז ב"מגדל השופטים" ברחוב אבן גבירול בתל אביב תמורת 13 מיליון דולר. כך נודע ל-ynet. מדובר בפנטהאוז בשטח של 700 מ"ר עלייה תשלם אריסון מחיר שיא של 18,500 דולר למ"ר. הרכישה תצטרף לווילה במושב בני ציון ולפנטהאוז שכבר בבעלותה בשכונת בבלי בתל-אביב. 

 

מדובר במחיר חסר תקדים עבור דירת יוקרה בישראל. לשם השוואה, הקומה האחרונה בפרויקט מגדלי YOO היוקרתי נמכרה לאיש העסקים בני שטיינמץ ב-6.4 מיליון דולר. הפנטהאוז של איש העסקים סמי עופר בפרויקט מגדלי אקירוב עלה "רק" 10 מיליון דולר. והיום, כאמור קבעה שרי אריסון שיא מחיר חדש לדירת יוקרה בתל אביב.

 

מדובר במגדל בן 23 קומות ו-50 דירות שיוקם ברחוב אבן גבירול, בין רחובות השופטים ושאול המלך בתל אביב, על מגרש של 3.5 דונם. הפרויקט יכלול 3 קומות פנטהאוז, קומת לופטים ודירות "רגילות". ככל הידוע, עד כה נמכרו כמה עשרות דירות במחירים המתבססים על 3,000-7,000 דולר למ"ר. את הפרויקט היוקרתי מתכננים משרדי האדריכלים רני זיס אדריכלים ובר אוריין אדריכלים.

 

המגרש עליו נבנה הפרויקט נרכש על-ידי חברת אשדר וסהר פיתוח בשנת 1995 מהמוסד לביטוח לאומי, תמורת 8.1 מיליון דולר. באפריל השנה רכשה גינדי החזקות את המגרש ב-17 מיליון דולר. תוכניות הבנייה עברו גלגולים שונים, ובסופו של דבר הוחלט ואושר לבנות על המגרש מגדל מגורים יוקרתי. הבנייה צפויה להתחיל בחודשים הקרובים ולהימשך כשנתיים.

 

גינדי החזקות הוקמה בשנת 2000 ונמצאת בבעלות בחלקים שווים של אבי, גיא ורועי גינדי ואחותם ליטל גינדי-מטלון. החברה בונה כיום מאות דירות במרכז הארץ. הפרויקט הגדול ביותר שלה, בן 380 דירות, הוא בצפון פתח תקוה. החברה מכרה את שני השלבים הראשונים, 250 דירות, וכן 76 מתוך 136 הדירות בשלב ג' ב- 220-200 אלף דולר לדירות בנות 4 חדרים. בשבועיים האחרונים מכרה החברה 10 דירות בפתח תקוה. "מגדל השופטים" נחשב לפרויקט היוקרתי שלה.

 

דוברה האישי של אריסון מסר בתגובה: "איננו נוהגים להתייחס לחייה האישיים של גברת אריסון". דובר גינדי אחזקות מסר: "איננו נוהגים לדווח על עסקאות כלשהן אם בוצעו בפרוקיטים של החברה".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אביגיל עוזי
אריסון. תשלם 18.5 אלף דולר למ"ר
צילום: אביגיל עוזי
מומלצים