שתף קטע נבחר
צילום: מיכל כרמון

מדריך: בתי כנסת נגישים בישראל

כחצי מיליון ישראלים המתמודדים עם מוגבלויות גופניות שונות אינם יכולים להשתתף בתפילות בבתי הכנסת - כיוון שרובם כלל אינם נגישים. רגע לפני שמחת תורה, ynet ועמותת "במעגלי צדק" מציגים מדריך הכולל מאות בתי כנסת בכל הארץ, עליהם אתם דיווחתם, בהם גם מי שלוקה בנכויות יכול להיפגש עם אלוהיו

חיפה והקריות אזור הצפון אזור השרון תל-אביב והמרכז 
ירושלים וסביבותיה אזור השפלה דרום הארץ 

לרגל חגי תשרי בהם רבים הם ההולכים לבתי הכנסת, ומתוך הבנה כי המקום בו אדם נפגש עם אלוקיו חייב להיות נגיש לכל, החלו ערוץ המעורבות של ynet וארגון "במעגלי צדק"  במבצע "פתח לנו שער". המטרה: למפות, בעזרתם של הגולשים, את מידת הנגישות של בתי הכנסת בארץ לטובת אנשים עם מוגבלויות - ובהמשך לפעול לשיפור המצב.

 

למעלה מ-250 פניות הגיעו למערכת בעקבות הפנייה לקחת חלק במבצע, ומן הנתונים שהועברו אלינו עולה כי מאות בתי כנסת מעמידים עצמם גם לרשות אנשים עם מוגבלויות. כך למשל, רק שמונה פניות דיווחו על מוסדות שאינם מצוידים ברמפה או שאינם ממוקמים בקומת קרקע.

 

אולם בעוד סיכויו של נכה הרוצה לשבת בנוחות טובים אם הוא גבר (הוא יוכל לעשות זאת ב-203 בתי כנסת), סיכויים אלה מופחתים משמעותית כשמדובר באשה (היא תוכל לעשות זאת רק ב-137 מהם). כשמדובר בנושאים מוכרים פחות לציבור הרחב, דוגמת נגישות לכבדי ראייה ועיוורים, המצב אופטימי פחות: שמונה בתי כנסת בלבד דיווחו שיש ברשותם סידורים בכתב ברייל.

 

חשוב להדגיש שגם אם הכניסה לבית הכנסת נגישה, למתפלל עם מוגבלויות צפויים קשיים רבים נוספים. כך למשל אם אין בין כיסאותיו מעבר ברוחב של 80 ס"מ לפחות, אזורי ישיבה המיועדים לבעלי כיסאות גלגלים ושירותים לנכים, לא יתאפשר לו להיות חלק מהקהילה כשווה בין שווים. נושא בעייתי במיוחד הוא השירותים. לכל אדם קשה עד בלתי-אפשרי לשהות שעות במקום ציבורי נעדר תאי שירותים,

 ולמרות זאת ב-105 בתי כנסת המופיעים ברשימה שלפניכם השירותים אינם מונגשים, ומספר גדול אף יותר נטול מאחז יד, תאים רחבים דיים ועוד. אצל הנשים המצב גרוע אף יותר: ב-136 בתי כנסת אין גישה לשירותים בעזרת הנשים.

 

כאן גם המקום להתייחס לתגובות שונות לפרסום הסקר. אנשים רבים טענו כי "אין אצלנו אנשים עם מוגבלויות, אם היו היינו משפרים את המצב". חשוב להדגיש שזו מציאות של ביצה ותרנגולת. אנשים עם מוגבלויות לא יגיעו לבית כנסת אם הם יודעים שהוא אינו נגיש ואינו מתאים לצורכיהם. ולכל הטוענים כי ניתן "להרים את הנכה ולהכניס אותו פנימה", חשוב להדגיש שחלק משמעותי מכבוד האדם הוא יכולתו לפעול בעצמאות מבלי להיות תלוי בחסדיו של הזולת, כפי שאנו מציינים בברכת המזון, "ואל תצריכנו לא לידי מתנת בשר ודם ולא לידי הלוואתם".

 

לאור התמונה העגומה שעלתה מתוך מיפוי נגישות בתי הכנסת, אנו מאמינים יש לפעול כקהילות על-מנת לאפשר לכל אדם להצטרף לתפילה. שהרי זו משמעותה האמיתית של המילה "קהילה". אולם מההיענות הרבה שלכם נראה כי יש רצון טוב של קהילות ואנשים לפעול לשינוי המצב. על-מנת שנוכל להמשיך ולעשות זאת, נשמח אם תמשיכו לשלוח נתונים אודות בתי כנסת נוספים. בכל הצעה, שאלה, הערה והארה - או לתיקון ועדכון המידע המופיע במדריך, אתם מוזמנים לפנות לאימייל negishut@gmail.com.

   

  • לחצו כאן למשלוח מידע על בתי כנסת נגישים שאינם מופיעים במדריך

 

  • חשוב להדגיש כי אין באפשרותנו לאמת את הנתונים שגולשי ynet העבירו למערכת, וכן כי חלק מכתובות בתי הכנסת לא נשלחו אלינו.

 


פורסם לראשונה 12/10/2006 17:31

 

חיפה והקריות

 

חיפה

"אוהל שם", כיכר היינריך היינה 22, הר הכרמל: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

בית הכנסת המרכזי "קרית שמואל", תורה ועבודה 14: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"מאור יהודה", בליטנטל 13: בית הכנסת מתפרש על-פני קומה אחת. עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

בית הכנסת המרכזי ורדיה, ורדיה 26: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

נשר

בית הכנסת המרכזי, אלון 12: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

קרית חיים

"בית אל", הראשונים 108: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

קרית טבעון

בית הכנסת הגדול על-שם קדושי השואה, כלניות 1: בית הכנסת מתפרש כולו על קומה אחת. עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

קרית מוצקין

"בית הלוויים", דקר 70: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"משכן אחווה", אחי אילת 13 (ליד תחנת הרכבת): עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"יהודה וישראל", רחוב כצנלסון: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

בית הכנסת בבית האבות "גלית", רחוב ציגל: עזרת הגברים לא נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

  

קרית שמואל

בית הכנסת המרכזי, רחוב מוהליבר: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

חזור למעלה
אזור הצפון

 

יבניאל

היכל הקודש "ברסלב", רבי נחמן מברסלב 1: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

מעלות

בית הכנסת המרכזי, רחוב בן גוריון: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

מצפה הושעיה

בית הכנסת המרכזי: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

מצפה נטופה

"אהל מיכאל": עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

נהריה

"אמת", רחוב החלוץ, גבעת טרומפלדור: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

נוב

בית הכנסת על-שם יונה מנחם: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

עכו

"אהבת ישראל", הרב ניסים 9: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"תפארת צבי", דוד נוי 19: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

בית הכנסת המרכזי, ז'בוטינסקי 26: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

צפת

"ובא לציון גואל", שכונת רמת רזים: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

קרית שמונה

ישיבת ההסדר, הרב הרצוג 10: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

רמת ישי

קהילת "סוכת שלום", האלון 12: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

שבי ציון

בית הכנסת המרכזי: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

חזור למעלה
אזור השרון

 

חדרה

בית הכנסת התימני הגדול, רחוב הגיבורים, שכונת נחליאל: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"שושנים לדוד", רחוב אלי כהן: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

כפר הרא"ה

בית הכנסת המרכזי: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

כפר יונה

"נווה אליהו": עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

כפר סבא

"משכן הראל", רחוב מבצע יונתן: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"ישמח משה", ויצמן 189: בית הכנסת מתפרש כולו על קומה אחת. עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

בית הכנסת הגדול, רחוב ויצמן פינת רחוב הרצל: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"הוד והדר", החי"ש 8: עזרת הגברים והנשים המעורבת נגישה, אין גישה לשירותים ואין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

כפר פינס

בית הכנסת המרכזי: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

מתן

בית הכנסת המרכזי, הדס 1: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

נתניה

"שערי ציון", הרב קוק 73: בית הכנסת מתפרש כולו על קומה אחת. עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"הדר", רחוב אל-גרייבה, עין התכלת: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"אגודת אחים", רחוב ז'בוטינסקי פינת רחוב בן אבי: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"בית אל", רחוב שפרינצק: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"אוהל עמרם", רחוב שיטרית: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"בית מאיר", משה שפירא 34: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"אשת חיל", מוטה גור 5, רמת פולג: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"אוהל נפתלי": בית הכנסת הקדמי נגיש לגברים - והאחורי נגיש לגברים ולנשים. אין תאי שירותים המותאמים לנכים או גישה אליהם.

 

רמת השרון

מתנ"ס נוה רסקו, רחוב ששת הימים: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"שנת הניצחון", רחוב ריינס: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"עונג שבת", השפלה 28: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

שוהם

"דורות אברהם", רחוב מכבים: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"שמחת משה", רחוב הירדן: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

חזור למעלה
תל-אביב והמרכז

 

אזור

"הפועל המזרחי", יצחק שדה 2: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

אלעד

"קול אליהו", רחוב אבטליון: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"תפארת בחורים", אבטליון 5: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

בני ברק

"מרבים שלום", אורליאן 4: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

ישיבת "תפארת ציון", ירושלים 39: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"קוצק", ברסלב 16: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"קהל חסידים" (בית הכנסת הספרדי המרכזי), אברמסקי 24, קרית הרצוג: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

בת ים

"נועם אלימלך", הרב קוקיס 2: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"ציפורי", ביאליק 29: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"סיני", בתוך בית-הספר ברחוב חלוצים: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

ישיבת "אדר"ת", בר אילן 40: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"רבי מאיר בעל הנס", השלושה 8: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

גבעת שמואל

"נווה שמואל", רחוב זבולון המר (מול הפארק): עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"היכל רחמים", רחוב ש"י עגנון: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

גבעתיים

"מניין הצעירים", טיבר 65: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

קהילת "הצעירים", המועצה הדתית, טיבר 65: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"גבורת מרדכי", הרצוג 34-32: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

גני תקוה

"שער השמים", סמטת הר סיני: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"צעירי ישראל", הגולן 70, גבעת סביון: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

הרצליה

"בר אילן", בר אילן 42: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"תורת חיים", שמאי 4: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

בית חב"ד הרצליה, העצמאות 37 (מול התחנה המרכזית): עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

בית הכנסת התימני, רחוב הבנים, שכונת אחים: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"כתר תורה", רחל 10, שכונת נוה עמל: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"ארם נהרים", י.ל. פרץ 49, שכונת נווה עמל: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים. 

 

זיתן

"בושאייף זיע"א", מול בית 41: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

חולון

"כנפי נשרים", פנחס נבון 5: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"זכור לאברהם", מפרץ שלמה 100: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"היכל הפיס", רחוב ברקת: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"סולם יעקב", רחוב מרדכי מקלף פינת רחוב משעול, קרית בן גוריון: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים. במשך השבוע התפילות נערכות במפלס התחתון של בית הכנסת אליו אין גישה לנכים, בסופי השבוע הן מתקיימות במפלס העליון הנגיש, אך הכניסה לנכים בעלי כיסאות גלגלים ממונעים אסורה.

 

יהוד

"אור אבנר", רחוב מנחם בגין פינת רחוב משה דיין: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"קרית ביאליסטוק", רחוב מלמד פינת רחוב השלום: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

כפר שמריהו

"היכל הבנים", דרך הגנים 34: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

נחלים

הישיבה המרכזית: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

פתח תקווה

"יהודה", אונטרמן 10, כפר אברהם: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"הדר גנים", חנה רובינא 5, הדר גנים: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

בית הכנסת על-שם אלי כהן, וולפסון 6: בית הכנסת מתפרש כולו על קומה אחת.עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"מקור חיים", פרנקפורטר 19: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"בית יוסף", מנחם בגין 81, הדר גנים: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"עין גנים", רחוב עין גנים פינת רחוב גורדון: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"נצח שלמה", וולף 5: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, רק תאי השירותים לגברים מותאמים לנכים.

בית הכנסת של עולי רומניה, גולדנהירש 10: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

מרכז קהילתי ובית כנסת "חן הצפון", שלומציון המלכה 14: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"בית בלומה", ברנדה 45: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"ישראל הצעיר", פלדמן 8: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

ראשון לציון

"כל ישראל חברים", רחוב הנרקיס: בית הכנסת מתפרש כולו על קומה אחת. עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"הראל", רחוב רמז: בית הכנסת מתפרש כולו על קומה אחת. עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

בית הכנסת הספרדי בגימנסיה הריאלית, רחוב עולי הגרדום: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"קרית גנים", שדה נחום 24: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"קראים", יוגבים 6: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

ראש העין

המרכז העולמי ליהדות תימן על-שם שלום שבזי, שילה 60: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

רחובות

"אוהל יצחק" על שם-יצחק רבין (במתחם בית ספר "אמי"ת"), לח"י 43: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

בית הכנסת ברחובות ההולנדית, שכונת הר הצופים: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"אור לגיל", שוהם 2: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"עדת שלום עמנואל", מילר 6: בית הכנסת מתפרש כולו על קומה אחת. עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"רבין" בבית-הספר אמית, רחוב סירני: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"תפארת משה", הגר"א 1: בית הכנסת מתפרש כולו על קומה אחת. עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"בית זלצר", בעש"ט 22: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

רמת אפעל

בית הכנסת רמת אפעל, צופר 9: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

רמת גן

"משכנות ישראל", שדרות הקונגרס 6: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"רמת חן", עוזיאל 6: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"בית יוסף אור שרגא" לעולי אפגניסטן, רחוב חד-נס פינת רחוב השר משה: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"דובב עז", רחוב הבילויים: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

בית הכנסת הספרדי, מול הפארק הלאומי רגת גן: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"ישראל הצעיר", רחוב יעקב המשורר: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

רעננה

"משכן אורי" - קהילת "רעות" במתחם בית-הספר "בילו", בילו 15: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

בית הכנסת של עולי לוב ("חסן"), שבזי 7: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"יד נעמי", רחוב שוורץ: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"יד בנימין ("השטיבל"), העבודה 5: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

קהילת "אריאל", רחוב ששת הימים: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"מניין עלומים" במתחם בית-ספר דקל, רחוב שברץ: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"מורשת אבות", שברץ 10: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

קהילת "לכו נררנה", הרצל 5: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"קצין", רחוב קצין: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

קהילת "רענן", פרדס משותף 94: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"היכל אוריאל", רחוב שברץ: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

תל אביב

מרכז קהילתי "חוג הנוער הדתי", רחוב בן-יהודה פינת רחוב סמולנסקין: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"מגורים", קליי 7: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"זיכרון קדושים", רחוב בני אפרים: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"היכל יהודה", בן סרוק 13: תל אביב, עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"וואהל", רחוב בורלא, שכונת תוכנית ל': עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"קוממיות", מודיליאני 26: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"גאוות ישראל", המשביר 2: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

בית הכנסת של עולי לוב, רחוב הצנחנים, שכונת נווה שרת: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

בית הכנסת המרכזי, הכינור 4, שכונת קרית שלום: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"קהילת סיני", בוגרשוב 88: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"בית דניאל", בני דן 62: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

תל השומר

"גלעד", מתחם בית-החולים שיבא: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

חזור למעלה
ירושלים וסביבותיה

 

אבן ספיר

בית הכנסת המרכזי: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

אלון שבות

בית הכנסת המרכזי: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

אלעזר 

בית הכנסת המרכזי, רחוב יהודה: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

אלקנה

"אשל אלקנה", גבעת הלבונה: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

אפרת

"נטע בנימין", רחוב הרימון: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"תפארת אבות", נצח ירושלים 25: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"אפרת", רחוב הגפן: בית הכנסת מתפרש על-פני קומה אחת. עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

בית אל

בית הכנסת המרכזי, בית אל א': עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

בית חורון

בית הכנסת המרכזי, רחבעם (גנדי) זאבי 2: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"שומר ישראל", שכונת הדס: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

בית שמש

"אוהל יונה מנחם", שבטי ישראל 3: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"נצח מנשה", ראובן 46: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"נחלי תפילה", נחל רפאים 1: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

קהילה דתית-לאומית "מגדל המים", התבור 8: בית הכנסת כולו מתפרש על-פני קומה אחת. עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

בית מדרש תורני-לאומי, רחוב ראובן פינת רחוב אשר: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"פייגנסון", רחוב הנרקיס פינת רחוב השושן, שכונת נופי אביב: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

גינות שומרון

"היכל רפאל", רחוב השקמה: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

הר אדר

"הראל", השקד 1: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

חשמונאים

"גלנווד", שכונת מוריה: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

יקיר

בית הכנסת הקהילתי: בית הכנסת מתפרש כולו על קומה אחת. עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

ירושלים

"רמח"ל", אגסי 58, הר נוך: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"פסגת מוריה", גוייטן 12, פסגת זאב: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"משכן יעקב", רחוב חיל הקשר, פסגת זאב: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

בית הכנסת המרכזי בית הכרם, רחוב בית הכרם: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

בית האבות בקרית מנחם, רחוב הסיפן: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"אלוף אדום", מאה שערים 3: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"אוהב ישראל - בית יהודה", מיכלין 27, שכונת בית וגן: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"אוהל יוסף", רמות פולין: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"אדרת אליהו", התאנה 441, שכונת גילה: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"אדמון ספרא", שמואל יפה 6: בית הכנסת כולו בקומה אחת, עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

בית הכנסת האשכנזי "משהב טנא", מרגלית 32, שכונת גילה: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"נעם שיח", מאיר גרשון 50: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"ניצנים", אשר 3: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"מבקשי דרך", ש"י עגנון 22: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"כל הנשמה", אשר 1: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"יד שלום", רחוב קרל נטר, מעלות דפנה: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"חזון יחזקאל", המצור 3, שכונת קטמון: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"חורב", אבן גבירול 20: בית הכנסת מתפרש כולו על קומה אחת. עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"זיכרון בתיה", גשר החיים 14: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"זכור לאברהם", מזל טלה 10: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

קהילת "פלך", יהודה 31: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

מעלות "אוהל נחמה", שופין 3: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

מעון "ויצו", החלוץ 47, שכונת בית הכרם: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"ש"י עגנון", לייב יפה 13: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"שמעון הצדיק", בן בבא 1: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

בית הכנסת המרכזי בית הכרם, בית הכרם 20: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"מועדון פיס - קהילת הצופים", רחוב ש"י עגנון (ליד חוות הנוער): עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"יהודה הלוי", הצפירה 29: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"בית יצחק", רחוב גבירצמן, פסגת זאב מזרח: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"בית יעקב", רחוב פארן: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

בית המדרש הגדול החסידי "בעלזא", דובר שלום 16: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

קהילת "ידידיה", ליפשיץ 12: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"ראשית", קוסטה ריקה 2: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"רבי עמרם בן דיוואן זצוק"ל", שמואל הנביא 71: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"רמות ציון", בר כוכבא 68: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"רמב"ן", רחוב אמציה: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"גבעת המבתר", מפרץ שלמה 5 (פעיל רק בחודש תשרי): עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"ברכת חיים", דרך החורש 60, שכונת רמות ב': עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

כוכב השחר

בית הכנסת המרכזי: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

כוכב יעקב

בית הכנסת המרכזי: בית הכנסת מתפרש כולו על קומה אחת. עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

כפר אדומים

בית הכנסת המרכזי: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

מודיעין

"חושן מודיעין", בדולח 12: בית הכנסת מתפרש כולו על קומה אחת. עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

בית הכנסת האשכנזי "קיפודן", קיפודן 21: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

מעלה אדומים

"אהבת ישראל", הדקל 1: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"מוסר אביך", רחוב הצלצל: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

ישיבת "ברכת משה", רחוב מצפה נבו: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"צור ישראל", רחוב הרכס - נופי סלע: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

בית חב"ד, פרק אדומים/כיכר יהלום: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"ברכת כהן", רחוב צמח השדה: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

עלי

"משכן עלי", רחוב הרקפת: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

עפרה

בית הכנסת המרכזי: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

קדומים

"משכן מאיר", שכונת קדומים דרום: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

קרית ארבע

"אלון יוסף", רחוב עמק חברון: בית הכנסת מתפרש כולו על קומה אחת.עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

רמת בית שמש

"רמת שלום", נחל דולב 43: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

שדמות מחולה

בית הכנסת המרכזי: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

שערי תקוה

בית הכנסת הספרדי שערי תקוה, רחוב יהלום: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

תקוע

"סוכת דוד": עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

חזור למעלה
אזור השפלה

 

אשדוד

"מגן יוסף": עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"תהילת ציון", הגולשים 12: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

אשקלון

"עולי בבל", רחוב שיבת ציון: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"מאורות שמעון", מתנ"ס נוה אילן: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

באר יעקב

המרכז התורני על-שם הרב סעדיה בן יוסף, שא-נס 18: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

בית גמליאל

בית הכנסת המרכזי: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

חפץ חיים

בית הכנסת המרכזי חפץ חיים, ד.נ. נחל שורק: בית הכנסת כולו בקומה אחת, עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

יבנה

"אוהל משה", נשר 2: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"נצח ישראל", רחוב חבצלת: בית הכנסת מתפרש כולו על-פני קומה אחת. עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

רמלה

"אוהב שלום ורודף שלום", רחוב וילנה: בית הכנסת מתפרש כולו על קומה אחת. עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

חזור למעלה
דרום הארץ

 

אילת

"שיח ישראל", ששת הימים 180 (ליד פינת רחוב ארגמן): עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"ישורון", המלחה 13: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

"שחמון", רחוב האגס פינת דובדבן: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

בית הכנסת של הרב הדאיה, שכונת הדקל: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

באר שבע

בית הכנסת העל-עדתי ("הכיפה"), שכונה ה': עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

קהילת "מעיין": עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"אהבה ואחווה", כיכר הכניזי 11 שכונה ד': עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

"מולדת בית שמואל", שדרות ירושלים 38, שכונה ט': עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

בית הגדי

בית הכנסת מושב בית הגדי: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

חצבה

"תגל ערבה": עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

ירוחם

"בני עקיבא", רחוב אליהו הנביא: עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

מרכז שפירא

"אחוזת אתרוג": עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

נתיבות

"בית יעקב", חי הכהן 13: בית הכנסת מתפרש כולו על קומה אחת. עזרת הגברים נגישה, אין גישה לשירותים בעזרת הגברים, אין גישה לעזרת הנשים, אין גישה לשירותים בעזרת הנשים, אין תאי שירותים המותאמים לנכים.

 

קרית מלאכי

"וקנין", שדרות בר יהודה: עזרת הגברים נגישה, גישה לשירותים בעזרת הגברים, יש גישה לעזרת הנשים, יש גישה לשירותים בעזרת הנשים, יש תאי שירותים המותאמים לנכים.

חזור למעלה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איי פי
בין אדם למקום
צילום: איי פי
צילום: רויטרס
בין אדם לחברו
צילום: רויטרס
רוח טובה
יד שרה
כיתבו לנו
מומלצים