שתף קטע נבחר

ניסים אלפרון הסיג גבול - וביקש כלא

אלפרון, שכבר נידון ארבע פעמים למאסר בפועל, אמר כי הוא מעדיף להישלח לכלא ולא לבצע עבודות שירות. לבית המשפט הודיע כי הוא מפנה את השטח אליו פלש

מה העונש שמקבל אדם שהקים עסק לא חוקי בשטח שלא שייך לו? בית משפט השלום בתל-אביב גזר היום (ב') ארבעה חודשי עבודות שירות, שמונה חודשי מאסר על תנאי וקנס כספי בסך 7,500 שקלים על ניסים אלפרון, שהורשע שהקים תחנת דלק פיראטית בשטח אליו פלש ברמת גן. אלפרון הורשע בהסגת גבול ובניסיון לקבלת דבר במרמה.

 

בית המשפט קיבל את בקשת התביעה לגזור עונש של עבודות שירות בלבד על אלפרון, למרות שלחובתו הרשעות קודמות. בין היתר הוא נשלח למאסר בפועל ארבע פעמים.

 

בגזר הדין כתב השופט חנן אפרתי: "לא מדובר בגחמת רגע, אלא בעבירות מתמשכות על פי כל היגיון. יש בהם ובדרך התנהלותן וביצוען קור רוח ותיכנון מחושב לאורך זמן".

 

לאחר ששמע את גזר הדין, אמר אלפרון כי הוא מעדיף לרצות עונש מאסר בפועל ולא לבצע עבודות שירות. אך בית המשפט שלח אותו בכל זאת לפגישה עם הממונה על עבודות השירות.

 

עורכי דינו של אלפרון הודיעו כי יערערו על גזר הדין בבית המשפט המחוזי. יצויין כי במכתב שהגיש היום אלפרון לבית המשפט נכתב כי הוא מסכים לפנות את השטח עליו השתלט, השייך לקרן הקיימת לישראל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שאול גולן
ניסים אלפרון
צילום: שאול גולן
מומלצים