שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  מועדון קרב

  דודו טופז נענה להזמנה של רענן שקד, לסגור איתו עניין בקרב אגרופים, אז הוא הגיע אליו הביתה עם צוות צילום. שקד העדיף לוותר על התענוג. שניצר, מאחוריך

  אין דרך אחרת לספר את זה, אז פשוט נספר את זה. דודו טופז הגיע אמש (א'), מלווה בצוות צילום, לבית של העיתונאי רענן שקד בתל אביב. שקד נענה לצלצולים של טופז באינטרקום ואז התפתחה שיחה לא כל כך ידידותית. בין המילים ששחרר הטופז ונקלטו על ידי גולש אמיץ שעבר בסביבה: "אגרופים" ו"אני עולה אליך הביתה". למעלה, בקאסאת שקד, נכנסו הנוכחים להלם קל, ואז עברו להתקפת צחוק מטורפת.

   

  פלאש בק: לפני שבוע, בטור הפותח שלו ב"7 לילות", מוסף התרבות והבידור של "ידיעות אחרונות", הצהיר שקד ש"קשה שלא לרכוש איזה כבוד לנוהג היפה הזה, לסגור עניינים כמו גבר. במקום להתכתש פומבית מעל דפי העיתון ולגרור את יריבך בבוץ לעיני כל, אפשר פשוט לצאת לחצר האחורית ולסגור עניין אחד על אחד בדיסקרטיות המתבקשת... מישהו ינצח, השני יילך הביתה עם פנים נפוחות".

   

  יואב גרוס בשם דודו טופז, יאללה מכות?

   

  "רענן שקד פרסם לפני שבועיים טור אלים ביותר, בו הוא שואל איך האנשים שמבקרים אותו לא מרביצים לו מכות וקרא להם נמושות. הוא כתב שהוא מת להיכנס לזירה עם דודו טופז, בקרב אגרוף אבל בלי חוקים. בתוכנית האחרונה שלו, דודו הזמין אותו כי אם זה החלום שלו, הוא אוהב להגשים חלומות לאנשים. מכיוון שראינו שהוא לא מגיב, התקשרנו והוא לא חזר, אז דודו החליט לבוא אליו הביתה ולהזמין אותו באופן אישי".

   

  וזה לא קצת אלים?

   

  "כשמייקל מור מגיע למפעל זה בסדר? או כשעושים סרט דוקומנטרי? הוא לא בא להרביץ לו, הוא בא להזמין אותו. אנחנו מקווים שביום רביעי הקרוב הוא יתייצב בתוכנית".

   

  גם אתם רוצים ללכת מכות עם טופז? מכירים סלב עם אינטרקום? למה שלא תעשו לנו מייל צהוב?

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  טופז. תחזיקו אותי
  שקד. נראה אותך גבר
  לאתר ההטבות
  מומלצים