שתף קטע נבחר

מה עובר על מלכת הטלוויזיה?

עדי אשכנזי והחבר מבלים, משתכרים מסתבכים ומנפצים. הסיפור המלא בניחוח אלכוהול כבד וצילומים בלעדיים

חמישי, 24:00. רחוב הרכב, תל אביב. עדי אשכנזי ממשיכה לחולל שערוריות: אחרי שבשבוע שעבר היא התחננה בפנינו שלא נפרסם תמונות מביכות שלה בתוך הג'יפ של הבויפרנד לאחר בילוי סוער ורווי באלכוהול במועדון הדאדא, השבוע היא מכה שנית בהסתבכות שערורייתית, לא פחות מביכה ומתוגברת באותן כמויות של אלכוהול.


לא רואה בעיניים. אשכנזי מבוזבזת (צילום: ערן לם) 

 


שיכורה גם בדאדא. עדי אשכנזי בשבוע שעבר (צילום: שי וליץ)

 

הבלגן התחיל במסיבת יום ההולדת של הצלם איתן טל וכתב האופנה איתי יעקב בליין הגייז פאג בקפה ברזילי. שם, יחד עם חברותיה הטובות, יעל שרוני ומיה דגן, שהשיקה בתשוקה יתרה את הצמוד החדש גיא המאירי (כולל גיפופים פומביים מתחת לחולצה ובדיקת שקדים הדדית), וביחד עם הצמוד החדש (וכמובן, המוכחש) רפי אהרוני, היא גנבה את ההצגה על הרחבה ופיזזה לצד כל ההומואיות העליזות של העיר בסצינה שהזכירה לנו יותר מכל את ימי הזוהר של חנה לסלאו במועדון אלנבי 58.

 

חוגגים נוספים שהיו במקום ורקדו לצידה על הרחבה מספרים ש"הבנות היו מאוד משוחררות". האווירה היתה מאוד שמחה. שלושתן בפירוש היו האטרקציה המרכזית של הערב. באיזשהו שלב היה ברור שעדי שיכורה לחלוטין. היא ביקרה לא מעט בבר ומעדה בדרך על אנשים. כשהערב התקדם היא נראתה צמודה לבקבוק סודה ענק, שחבריה הביאו לה, כנראה כדי לדלל את כמות האלכוהול בדם.

 

בשלב מסוים החליטה אשכנזי שדי לה. ביחד עם אהרוני וחברה הטוב (שמשמש אף כאחד מכותביה), אמיר בן סירא, הם עזבו את המקום מחובקים ומבושמים לתפארת. הם לא ידעו שמחוץ למסיבה מחכים להם צלמים, וכשצלם הפפראצי של "רייטינג", מוטי לבטון שעמד מחוץ למקום, כיוון אליהם את עדשתו והחל לצלם, את החבר של עדי זה לא ממש הצחיק. הוא התקרב לעברו של לבטון והעיף לו את המצלמה באוויר עד שזו התרסקה על הרצפה ונשברה. מהר מאוד הפכה הזירה לתגרה אלימה בין שני הצדדים, כשבכל אותה עת מנסים מאנשים מסביבם לרסן ולהפריד ביניהם. עדי ראייה שהיו במקום מספרים שבמשך כל אותו הזמן עמדה עדי בצד וגיחכה בילדותיות (ראו תמונה).

צילום: ערן לם

 

החברה הטובה יעל שרוני יצאה מהמסיבה במהרה כדי לנסות להרגיע את העניינים. כמוה גם עידו תדמור שבדיוק הגיע לאירוע. דגן והמאירי שמעו על המקרה והעדיפו ככל הנראה להימלט מהיציאה האחורית.

 

אחרי דקות ארוכות של התגוששות, הכוחות נפרדו והחבר'ה של עדי התחילו לעלות במעלה הרחוב, כשהצלם ממשיך לרדוף אחריהם ודורש שישלמו לו עבור המצלמה. בדרך היא עוד ניסתה להסביר לצלם החבול את גרסתה, כשהיא מבקשת ממנו שינסה להבין את הסיטואציה מנקודת המבט שלהם.

 

שתי דקות מאוחר יותר עלו עדי ורפי על מונית והמשיכו לדרכם. לבטון מצידו דהר לכיוון ביתה של עדי במטרה לפגוש אותם שם ולסגור חשבון. אך מכיוון שלזוג היו תוכניות אחרות, הוא לא בזבז את זמנו ונסע להגיש נגדם תלונה במשטרת מרחב יפתח. בשלב מסוים של הלילה הוא אף נסע להיבדק במחלקת המיון בבית החולים איכילוב. ואחרי שעבר בדיקות כלליות וצילומים מקיפים הוא שוחרר לביתו.

 

נכון לזמן סגירת הגיליון (יום שני בצהריים), גם הצלם שלנו זומן לתת את עדותו במשטרה, ובימים הקרובים כנראה יוזמנו לחקירה כל הנוגעים בדבר. אנחנו נמשיך לעקוב בדריכות אחר המשך הפרשה וכמובן ללוות במסירות את שאר עלילותיה של עדי אשכנזי ברחבי העיר.

 

אשכנזי, מה קרה?

 

"אני לא יכולה לדבר, אני ממש באמצע פגישה".

 

זה יהיה מהר.

 

"לא, לא, לא. אני לא יכולה לדבר", ניתוק.

 

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
בפאזה רגועה. עדי אשכנזי
צילום: רועי חביב
לאתר ההטבות
מומלצים