שתף קטע נבחר

מנהלת פורום מוזיקה יוונית נעצרה בחשד למחיקת מתחרה

בעקבות חקירה של מחלק עבירות מחשב נעצרה חשודה במחיקת תכני פורום השייך לרדיו המשדר מוזיקה יוונית. החשודה אמרה לחוקרים כי לא ידעה שמעשיה מהווים עבירה

"מלחמת עולם" בין שני פורומים באתרי מוזיקה יוונית הובילה למחיקת הפורום של "רדיו יאסו" על-ידי מנהלת פורום מתחרה, ב"רדיו איליוס". החשודה במעשה נעצרה לחקירה, והיא מובאת לבית המשפט לדיון על שחרורה בערבות.

 

לפני מספר חודשים התקבלה תלונה במחלק עבירות מחשב בתל אביב מאנשי רדיו "יאסו", אתר מוזיקה יוונית. לטענתם, מישהו מחק בשיטתיות את כל החומר שהיה בפורום של האתר. בעקבות אותה תלונה נפתחה חקירה, ממנה עלה כי החדירה בוצעה מדירה בבת-ים.

 

הבוקר בוצע במקום חיפוש על-ידי מחלק עבירות מחשב ובמהלך החיפוש מסרה החשודה לחוקרים שהיא מנהלת פורום באתר "רדיו איליוס", והיא זו שמחקה את הפורום. בחקירתה היא סיפרה כי בעבר עבדה ב"רדיו יאסו" ובעקבות פילוג בין אנשי התחנה, עברו החשודה וחבריה לאתר הרדיו המתחרה, שם הקימו פורום דומה.

 

רס"ר רוני נזירי ממפלג עבירות מחשב אמר היום ל-ynet, "החשודה עצמה מצטערת על מה שקרה ובחקירה היא סיפרה שאפילו לא הבינה שמעשיה מהווים עבירה פלילית.  אני רוצה להדגיש שפעולות כאלה ואחרות באינטרנט נחשבות לעבירה פלילית ואנשים צריכים לדעת את זה, ולהבין את ההשלכות לדברים לא חוקיים שהם עושים באינטרנט".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ויז'ואל/פוטוס
גליקריה עוד תכתוב על זה שיר
צילום: ויז'ואל/פוטוס
מומלצים