שתף קטע נבחר

בלעדי: דודי ויסמן רוכש את רשת AM:PM

רשת המרכולים, בבעלות גיא אדרי, רן וגל בלינקס, נמכרת לויסמן תמורת 143 מיליון שקל. השלמת העיסקה תאפשר לקבוצת אלון של ויסמן להרחיב את עסקי הקמעונאות, הכוללים את דור-אלון, רבוע כחול וסופר אלונית

קבוצת אלון, שבשליטת איש העסקים דודי ויסמן, רוכשת את רשת המרכולים AM:PM תמורת 143 מיליון שקל. כך נודע ל-ynet.

 

רשת AM:PM, הנמצאת בבעלות גיא אדרי, רן בלינקס וגל בלינקס, מפעילה 21 מרכולים עירונים בעיקר באיזור תל אביב. הסניפים פתוחים 24 שעות 7 ימים בשבוע.

 

הרשת פועלת להרחיב את היקף פעילותה בתוך גוש דן, בעיקר מחוץ לתל-אביב. כיום מפעילה הרשת שני סניפים ברמת גן. בין השאר, נודע כי בעלי AM:PM מתכננים להקים שני סניפים ראשונים בגבעתיים.

 

השלמת העיסקה תאפשר לויסמן להרחיב את עסקי הקמעונאות שבבעלותו. כיום מפעילה קבוצת אלון את רשת הקמעונאות רבוע כחול בעלת המותג מגה, אות רשת החנויות הנוחות סופר אלונית במתחמי תחנות הדלק דור-אלון. לדברי דודי ויגדרוביץ' מנכ"ל חברת התפעול של דור אלון, "רכישת AM:PM מעמידה את רשת סופר אלונית כרשת חנויות הנוחות הגדולה והמובילה בישראל, ומכפילה את היקף פעילותה".

 

עוד סוכם כי המוכרים יעניקו לדור אלון תפעול שירותי ייעוץ שוטף למשך שנה תמורת סכום של 2 מיליון שקל ושירותים לפיתוח והרחבה של הרשת ב-20 סניפים נוספים לתקופה של שלוש שנים ממועד השלמת העסקה, בתמורה לסך כולל מצטבר של 10 מיליון שקל.

 

בעבר תיכננו מייסדי הרשת להנפיק אותה בבורסה לניירות ערך בתל-אביב לפי שווי חברה של 150 מיליון שקלים. לפי הערכות, עמד מחזור המכירות של הרשת בשנת 2005 על 150 מיליון שקלים.


פורסם לראשונה 31/10/2006 21:44

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איציק בירן
ויסמן. מתרחב
צילום: איציק בירן
צילום: עומר הכהן
הרשת נמכרת
צילום: עומר הכהן
מומלצים