שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  הדצים שרדו משבר

  אורנה ומשה דץ מפגינים כבר 20 שנה זוגיות הדוקה ויציבה, אבל גם במשפחות הכי טובות זה קורה. משבר זוגיות פקד את מי שהביאו לעולם את 'איפה העוגה', אבל נכון לעכשיו מסתמנת פשרה

  פרסום ראשון: נכון שהם נראים כמו הדבר הכי יציב בתעשייה, אבל בזמן שישנתם התגברו הדצים על משבר נישואים לא קל. נכון ששמועות על פרידה אופפות את הזוג כבר שנים, אלא שהפעם מדובר ביותר מגרעין של אמת באותן השמועות.

   

  למדור נודע שאורנה ומשה דץ, שכבר סוגרים 21 שנות נישואים ושני ילדים, היו עד לא מזמן על סף פרידה, כולל פגישה עם עורך דין. אלא שבימים אלה הגיעו השניים להבנה בעקבותיה החליטו להמשיך בחיים המשותפים.

   

  אורנה דץ, האמנם?

   

  "אין תגובה, וזה הרבה יותר ממה שהתכוונתי להגיד".

   

  הדצים, בעליה של תעשיית "טיף וטף", מעצמת קלטות וידאו לילדים הנמכרות במדינה, ולאחרונה השיקו קלטת ומשחק מחשב אינטראקטיבי חדש. בראיון זוגי מהשנה שעברה, כשנשאלו השניים אם הזוגיות ביניהם תמשך לנצח, ענתה אורנה כי "אין שום דבר לנצח. יש משהו לנצח? אתה יודע מה יהיה בעוד דקה? אנחנו עכשיו ביחד וטוב לנו, למרות שיש כל יומיים שמועה שאנחנו מתגרשים או חיים בבתים נפרדים".

   

  ואילו משה דץ הוסיף ש"אנחנו לא מודל ולא מיתוס. אתה חי עם בן אדם מתוך אהבה אבל אי אפשר לדעת מה יקרה, 'אהבה עד הקבר' זה לא בשבילנו, אנחנו חיים מיום ליום וחיים טוב. זהו".

   

  המדור מאחל לדצים עוד שנים של זוגיות מוצלחת, ומכירה של עשרים קלטות על כל טוקבק שמופיע למטה.

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: צביקה טישלר
  הדצים. צרות בגן עדן
  צילום: צביקה טישלר
  לאתר ההטבות
  מומלצים