שתף קטע נבחר

מכתב מבני סלע הגיע היום לשר אלי ישי

במה עסק בני סלע ימים לפני בריחתו מהכלא? מכתב רשום שהגיע היום מהשב"ס אל שר התמ"ת מגלה: ימים לפני בריחתו מהכלא סלע היה עסוק בתלונות צרכניות על מכרז טלפוני בבתי הסוהר

המכתב האחרון של בני סלע: במה עסק האסיר הנמלט, האנס בני סלע, ימים לפני בריחתו מהכלא? לידי ynet הגיע מכתב ששיגר סלע ימים ספורים לפני בריחתו. ובמה עוסק סלע? בסוגיות צרכניות הנוגעות לשוק התקשורת הפתוח בפני האסירים ולמכרז טלפוני בשירות בתי הסוהר.

 

 

במשרד התעשייה והמסחר הופתעו היום לגלות בתיבת הדואר מכתב ששלח האסיר בני סלע. המכתב, שמוען לשר אלי ישי, התקבל היום בדואר רשום. עם קבלת המכתב מיהרו אנשי המשרד להגישו בתחנת המשטרה בירושלים בתקווה שישפוך אולי אור על החקירה.

 

במכתבו כתב סלע בנדון כך: "פניית צרכן לרשויות המתאימות לטיפול ולקידום זכותי הצרכנית לתיקון המעוות". בהמשך כתב:

"שלום רב לאדוני כבוד השר ולמכותבים. פונה אליכם אזרח מדינת ישראל בעל זכות צרכנות כמו כל אזרח אחר במדינה, רק בהבדל קטן שאני נתון במשמורת שב"ס, אך אין זה גורע מיכולתי הצרכנית החוקית לפנות לכל אחד מן הגופים המנויים לעיל כמכותבים ולבקש את התיחסותו האישית לפנייתי זו בכל הנוגע לטיפול בסוגיית המנויות להלן: א. התנהלות של בזק כמונופול בתחום שירות טלפונים הציבוריים בשב"ס....".

 

עוד כתב האסיר: "כבוד השר הנכבד בהתאם לרוח הדברים שנאמרו מבית משפט העליון נשללה מאתנו האסירים לשלמות ולביטחון, ועוד, וביניהם גם זכותי כצרכן לפנות לרשויות כדי לפעול לקיום זכויותיי...

פונה לאדוני השר להפעיל את סמכותו זו לשיפור המצב הצרכני שלי ושל כל האסירים, להפחית את מידתיות הפגיעה בנו עקב התקשרות חוזית 'כבולה' זו. אודה בברכה לכבוד אדוני השר, לכבוד המכותבים". את מכתבו חתם: "בכבוד רב, בני סלע".

 

האסיר סלע היה מוכר בשנים האחרונות כמי שנהג להגיש תלונות רבות. סלע עסק באופן תכוף בהגשת תלונות ועתירות שונות ומשונות הנוגעות לתנאי כליאתו והתנאים בשב"ס בכלל. במקביל, הגיש כזכור גם עתירה לבית הדין לעבודה, במסגרתה תבע כספים ממעסיק לשעבר. טעות בבתי המשפט שנגעה לעתירה זו היא שבסופו של דבר סיפקה לו הזדמנות בריחה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
באדיבות: משטרת מחוז תל אביב
שיגר מכתב
באדיבות: משטרת מחוז תל אביב
צילום: אבי כהן
החיפושים אחר האסיר
צילום: אבי כהן
צילום : דוברות התמ"ת
מכתבים לשר. אלי ישי
צילום : דוברות התמ"ת
מומלצים