שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מוציא את השירה מהמגירה

  אלי דג'יברי, סקסופוניסט שניגן עם כמה ממוזיקאי הג'אז החשובים בעולם, החליט לגוון את יצירתו המוזיקלית ולפנות לכיוון השירה: "אני לא מחזיק מעצמי זמר, אבל אני אוהב את זה נורא". בואו לראות אותו בקליפ הראשון

   

  אלי דג'יברי, סקסופוניסט מחונן, עושה צעד ראשון לעבר השירה ולכם יש הזדמנות לצפות ביצירה. את השיר "שיר אהבה קטן" כתב דג'יברי יחד עם האקסית שלו, מאיה מור, אך אומנם הקליט אותו יחד עם החברה הנוכחית שלו, מיקה הרי. "ממש לא היו התנגשויות", עונה דג'יברי לשאלת הקונפליקט, "כולנו שמחנו מאוד על כך".

   

  במהלך שנותיו כמוזיקאי, דג'יברי ניגן והופיע עם כמה ממוזיקאי הג'אז החשובים בעולם, וביניהם הרבי הנקוק, רון קרטר, ג'ף בלארד ועוד. כעת הוא פונה לשירה. "זה בעצם ניסיון ראשוני לבד לבחון את הקהל עם השיר הזה", מספר דג'יברי, "יש לי שירים במגירה ואני מאוד מעוניין לעשות משהו שונה בעתיד ממה שאני עושה היום, משהו יותר ארצי. פעם ראשונה ששרתי באלבום הייתה באלבום שאלון אולארצ'יק יצר לפני כמה שנים בשם "אולארצ'יק ג'אז". אחרי כמה שנים יוני רכטר פנה אליי במטרה שאשיר שיר שלו. תמיד היה לי רצון לשיר, אני לא מחזיק מעצמי זמר, אבל אני אוהב את זה נורא. זה אולי הדבר השלישי שאני עושה במוזיקה, אבל זה בעצם ראשון, כי זה שלי".

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  דג'יברי. ניסיון ראשוני
  צילום: שרון דרעי
  לאתר ההטבות
  מומלצים