שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  איך למשוך אליך אנשים במסיבה

  כשגבר רוצה להכיר בחורות בבר או במסיבה והוא לא כדורסלן, סלבריטי, או דוגמן, הוא חייב לבלוט בשטח. איך תארגן לעצמך ביטחון עצמי, איך תיפטר מהחשש "להתחיל". וגם את, חייכי קצת, ותרקדי כאילו אין מחר. טיפים לקראת הסילבסטר

  כשגבר רוצה להכיר בחורות בבר או במסיבה והוא לא שחקן כדורסל, סלבריטי, או דוגמן, הוא חייב לבלוט בשטח. שימו לב להתנהגות של רוב הבחורים בבר: הם עוצרים את עצמם מלהביע, עוצרים את עצמם מלהפגין אישיות, ובכלל, רובם שומרים על פרופיל נמוך.

   

  למה? בדרך כלל, התשובה לכך היא חשש מפני עשיית טעויות, מפני "להיראות רע". אז יופי, היית מאוד שקט, דיברת רק עם החבר שבא איתך ועם עוד שתי בחורות שהוא מכיר מהצבא. בשביל זה יצאת מהבית?

   

  להתערות, להיראות, להשמיע ולשמוע

  "יצאתי בשביל לשתות", "יצאתי בשביל לשמוע מוזיקה", יצאתי בשביל לרקוד", אלה תשובות אופייניות שאני מקבלת כשאני מציגה את הנושא הזה בפני גברים המגיעים לקבל אצלי ייעוץ דייטינג. אבל אנחנו, בני האדם, יצורים חברותיים, אנחנו מעונינים להכיר אנשים אחרים, להתערות, להיראות, להשמיע ולשמוע.

   

  אז למה, אם כך, רוב הבחורים שיוצאים למסיבות לא יפתחו שיחות עם אנשים זרים סביבם? בושה, וכמובן, החשש מפני "טעויות". בכל סמינר יש לנו ערבי אימון בשטח, שבמהלכם מיישמים הלכה למעשה את החומר התיאורטי: איך לפנות לבחורות, איך לדבר עם קבוצה גדולה של אנשים (כן, גם גברים) ואיך להרשות לעצמך פשוט לפשל ולדעת שזה לא נורא, השמיים לא נפלו עליך.

   

  אחרי כל ערב כזה, הגברים חוזרים כמו קבוצה של רמבואים: בית החזה למעלה, חיוך גדול כאילו לפחות קנו את מיקרוסופט במחיר סוף עונה. דיווחים אופייניים שאני שומעת מהם - "היא אמרה לי 'לא' אבל את יודעת מה? לא מתתי מזה, נשארתי בחיים ואפילו דיברתי עם עוד שתי בחורות אחר כך". או: "רקדתי כמו שלא רקדתי בחיים, לא עשיתי חשבון לאף אחת, ובסוף באה אלי בחורה מהקצה השני של הבר והזמינה אותי לשתייה. אני לא מאמין". וגם: "ביקשתי טלפון אחרי שיחה קצרה. היא נתנה לי את המספר שלה ואפילו אמרה שאני הבחור הכי מעניין שפגשה באותו ערב".

   

  מה קורה לאותם בחורים שמקבלים קצת ידע על נשים ופתאום הופכים להיות "חיות מסיבה"? אני מלמדת אותם כמה תובנות בסיסיות על נשים, על משיכה. למשל: נשים נמשכות לגברים בעלי ביטחון עצמי, שמוכנים לקחת את הסיכון ולהיראות קצת מטופשים.  המראה החיצוני של גבר פחות משנה לנשים, ההתנהגות שלו חשובה הרבה יותר.

   

  אני מלמדת יצירת שיחה ראשונית (איך "להתחיל"). שיחה שתתחיל במשהו מעורר סקרנות, יכול להיות התערבות על משהו, זה גם יכול להיות משחקי בר / מסיבה

  מדליקים שהבחור מציע לבחורה להצטרף אליהם.

   

  ההיכרות הראשונית מלחיצה את כולם. היא מלחיצה את הבחורה, שלא יודעת למה לצפות מהגבר הזר שפונה אליה. האם הוא הולך להיות נודניק שיידבק אליה במשך כל הערב? האם הוא יהיה תוקפני? ההיכרות הראשונית מלחיצה גם את הגבר, שלא יודע אם הבחורה תשמח לקראתו, תדחה אותו, תעשה פרצוף, או סתם תתעלם.

   

  לכן כל כך חשוב לבנות את שלב ההיכרות נכון. על קצה המזלג, כמה עצות בסיסיות להתנהלות במסיבה ובבר.

   

  מטרה

  לא לבוא במטרה של להתחיל עם בחורות או להכיר, אלא במטרה אחת – ליהנות.

   

  חימום

  חמש הדקות הראשונות שלך בבר או במסיבה חשובות. כולם רואים אותך. אם אתה במצב רוח ירוד, זה מה שרואים עליך. אם אתה נכנס למסיבה עם אנרגיה גבוהה, כולם מרגישים את זה. איך אפשר להרים אנרגיות? להתחיל לדבר עם אנשים (לא רק בחורות) כבר ברחוב. למשל, לשאול איפה רחוב מסוים, או מה השעה, או סתם לחייך למישהו או מישהי בדרך. יוצרים שתיים-שלוש שיחות קלילות דווקא עם זרים, על מנת "להתחמם" לקראת המסיבה/ בר.

   

  שפת גוף

  כשגבר פונה לבחורה בבר, תמיד אייעץ לו לעמוד לצידה או בזוית של 45 מעלות, אף פעם לא בצורה פרונטלית מלאה, לפחות לא בשלב הראשון. למה? המצב בו אתה ניגש לבחורה ועומד מולה חזיתית הוא מצב מלחיץ, מאיים ולא נעים.

   

  תנועה

  לזוז, אף פעם לא לעמוד במקום אחד הרבה זמן, או להידבק לכסא. מצא לך מה לעשות, תסתובב, תשוחח עם אנשים.

   

  שיחה

  אל תדבר רק עם בחורות. כדאי לעשות "לחיים" עם אנשים אחרים סביבך, גברים ונשים. עוד לא הכרתי אדם שסירב לכך. חייך. אנשים אוהבים לראות אנשים שמחים סביבם.

  אחרי ה"לחיים" הראשון אתה יכול להתעניין במה הם שותים. קרא קצת באינטרנט על משקאות, זה כבר נושא לשיחה.

   

  אל תהיה נודניק

  אף פעם אל תידבק לבחורה שהתחילה לדבר איתך. שוחחת איתה מעט? יופי, זה הזמן לסגת. לא בטוח שהיא מעונינת, לא בטוח שאתה לא מציק לה. אם שוחחת איתה קלות ועזבת אחרי מספר דקות, אתה לא נודניק. תשאיר לעצמך את האופציה לחזור אליה. אל תשאל שאלות בנאליות כמו בת כמה את, או איפה את גרה. תהיה יצירתי, אל תשעמם בשאלות שאלף בחורים שאלו לפניך.

   

  חלק מהעצות לגברים נכונות גם לגבי הנשים, אבל הנה גם כמה טיפים ספציפיים:

   

  שפת גוף

  הדבר הכי סקסי אצל בחורה הוא החיוך שלה. אין דבר שמזמין גבר לשוחח עם בחורה יותר מחיוך נחמד. אם את יושבת בבר עם פרצוף אדיש, סנובי או סתם מהורהרת, הרי שאת לא "מזמינה" אף אחד לגשת לדבר איתך.

   

  תנועה

  זה ממש בסדר אם תסתובבי במקום ולא תתקעי במקום אחד. תרקדי כאילו אין מחר, כאילו אף אחד לא רואה אותך (בהנחה, כמובן, שאת לא רוקדת כמו איליין מ"סיינפלד"). בחורים אוהבים בחורות שמרשות לעצמן ליהנות ולא דופקות חשבון. הם עשויים לגשת ופשוט להחמיא לך על הריקוד, או לבקש להצטרף אלייך.

   

  שיחה

  את יכולה בהחלט לפתוח שיחה עם בחורים, זה לא אומר שאת מתחילה איתם. זו יכולה להיות שאלה פשוטה, כמו "איפה השירותים", או לשאול את הבחור שיושב לידך על איזה משקה הוא ממליץ. לפעמים כל מה שהגבר לידך צריך זה את המשפט הראשון על מנת לתפוס אומץ ליצור איתך שיחה.

   

  אף פעם אל תדחי בצורה מגעילה בחור שמתחיל איתך. חשבי על האומץ שהוא היה צריך לגייס על מנת לגשת אלייך. אם לא מתאים לך פשוט חייכי ותגידי "מאוד מחמיא לי שאתה פונה אליי, אבל לא תודה". הוא אמנם קיבל סירוב, אבל לא הורדת לו את הביטחון לקרשים כמו זאת שעשתה לו פרצוף חמוץ, אמרה לו משהו מעליב. בכלל, לפעמים נחמד להכיר אנשים חדשים גם אם לא לקשר רומנטי, כל בן אדם הוא עולם. לכי תדעי, אולי הוא מכיר את בעלך לעתיד?

   

  • שרון רובינשטיין היא יועצת דייטינג מחברת הספר "מה היא רוצה" ובעלת אתר "בייבמאסטר". ניתן לשלוח באימייל שאלות בנושא דייטינג, ושרון אולי תתייחס אליהן במאמריה הבאים. לצערנו, לא נוכל להשיב אישית לפניות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ויז'ואל/פוטוס
  הדבר הכי סקסי זה חיוך מזמין
  צילום: ויז'ואל/פוטוס
  צילום: חנוך גריזיצקי
  שרון רובינשטיין
  צילום: חנוך גריזיצקי
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים