שתף קטע נבחר

200 אלף שקל חלפו עם הרוח ברמה"ש

תושב רמת השרון שכח תיק ובו 40 אלף דולרים ועוד 30 אלף שקלים במזומן על גג מכוניתו. הוא פתח בנסיעה כשהתיק עדיין על הגג, ולא הבין מדוע נהגים לאורך הדרך מסמנים לו לעצור. כשהצליח להבין את משמעות הסימנים, כבר היה מאוחר מדי

תושב אזור רמת השרון איבד היום (ה') 40 אלף דולרים ו-30 אלך שקלים במזומן, לאחר ששם את תיקו ובו היה הכסף על גג מכוניתו מסוג ב.מ.וו, ונסע לדרכו כשהכסף עדיין על הגג. במהלך הנסיעה נפל התיק, ונאסף על-ידי אלמוני. המוצא הישר מתבקש להחזיר את הכסף לבעליו.

 

המקרה ארע בשעות הצהריים, כאשר תושב רמת השרון יצא מביתו ברחוב "למרחב" כשהוא אוחז בתיק ובו הכסף, ונכנס למכוניתו. לפני שנכנס למכונית הוא הניח את התיק על גג המכונית, נכנס לרכבו ופתח בנסיעה כשהוא שוכח את המזומנים על הגג.

 

מבדיקה עולה כי במהלך הנסיעה, הבחינו אזרחים בתיק שנמצא על גג הרכב. הם ניסו להעיר את תשומת ליבו של הנהג לכך, אך ללא הצלחה. גם נהג אחר שנסע אחרי מכוניתו סימן לנהג, אך הוא לא הבין את הרמז, והמשיך בנסיעה.

 

לאחר מספר דקות של נסיעה הבין הנהג שהתיק ובו סכום הכסף הגדול לא נמצא ברשותו. רק אז, הבין גם את הסימנים שניסו להעביר לו הסובבים אותו לאורך הדרך. הוא עצר מיד את המכונית, אך כשיצא ממנה גילה שהתיק כבר לא על הגג. 

 

הגבר דיווח מיד למשטרת גלילות על האירוע. מפקד התחנה, סגן-ניצב איציק גטניו, אמר כי מיד כשהתקבלה ההודעה יצאו למקום ניידות סיור אשר סרקו את הרחוב, אך התיק לא נמצא.

 

ככל הנראה, אחד האזרחים שעברו ברחוב מצא את התיק, ולקח אותו עימו. עדיין לא ברור האם האיש יגלה אזרחות טובה וישיב את התיק לבעליו, או שמא ישמור את הכסף לעצמו. במשטרת גלילות מבקשים מאזרחים שמצאו את התיק להגיע לתחנת המשטרה ולמסור אותו לידי השוטרים.

 

בעקבות האירוע אמר אחד מתושבי רמת השרון ל-ynet כי "ברחוב 'למרחב' מתגוררים עשירים רבים. לא פלא שהאיש שכח את הכסף על הגג – בטח יש לו עוד הרבה ממנו".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ויז'ואל/פוטוס
כשהכסף עולה לגג
צילום: ויז'ואל/פוטוס
מומלצים