שתף קטע נבחר

בזק בינלאומי קנתה את ספקית האינטרנט אקטקום

פרסום ראשון: בזק בינלאומי ממשיכה להתרחב: אחרי המיזוג עם בזקכל, רכשה החברה את אקטקום, אחת מספקיות האינטרנט הוותיקות במדינה

בזק בינלאומי רכשה את ספקית האינטרנט אקטקום. כך נודע ל-ynet. בשתי החברות סירבו למסור את סכום העסקה. העסקה כרוכה באישור הממונה על ההגבלים העסקיים, רונית קן.

 

עובדים באקטקום מספרים כי בכירים בבזק בינלאומי הגיעו היום (ב') למשרדי אקטקום והבטיח לעובדים כי עובדי החברה ימשיכו לעבוד כעובדים של בזק בינלאומי. מנכ"לי אקטקום, אמיר פליבצקי ואילת הולדר, ימשיכו לעבוד כשכירים של בזק בינלאומי. 

 

אקטקום היא אחת מספקיות האינטרנט הותיקות בישראל. החברה הוקמה ב-1992 ומספקת שירותי קישור לאינטרנט מאז שנת 1993. כיום היא חברה קטנה למדי, הרוכשת את קווי האינטרנט מספקי אינטרנט גדולים יותר ומספקת בעיקר שירות ללקוחות.

 

לאקטקום מספר קישורים לחו"ל וקו לצומת האינטרט הישראלי - IIX - המאפשר העברת נתונים מהירה לכל איזורי החיוג בישראל. החברה מספקת שירותי אינטרנט מהיר ב-ADSL ובכבלים, חשבונות חיוג במודם וב- ISDN, תמיכה טכנית לאינטרנט, חיבור לדואר אלקטרוני, שירותי אנטי וירוס, וחיבורי רשת קבועים ל-ISDN,ADSL, וכבלים ואירוח אתרים.  

 

בזק בינלאומי, חברת בת של בזק ואחת מספקיות האינטרנט והשיחות הבינלאומיות הגדולות בישראל, נמצאת כיום בתנופת התרחבות. הממונה רונית קן אישרה לאחרונה לבזק למזג בין בזק בינלאומי ובין חברת התקשורת העסקית בזקכל, גם היא חברת בת של בזק. 

 

המידע הראשוני הגיע באי-מייל האדום

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים