שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  סמדר ברבר-צדיק מונתה למנכ"לית הבינלאומי

  מנכ"ל הבנק, דוד גרנות, מסיים את תפקידו לאחר 6 שנות כהונה; ימשיך לכהן כיו"ר דירקטוריון החברה-הבת בנק אוצר החייל

  הבנק הבינלאומי הודיע הבוקר (א') כי מנכ"ל הבנק, דוד גרנות, יסיים את כהונתו לאחר כשש שנים בתפקיד וכי סמדר ברבר-צדיק, ממלאת מקום המנכ"ל, תמונה למנכ"לית הבנק.

   

  סיום הכהונה של גרנות ייכנס לתוקף במועד פרסום הדוחות הכספיים השנתיים של הבנק.

   

  המינוי יובא לאישור דירקטוריון הבנק בישיבתו הקרובה (הצפויה ביום 23.1.07 או בסמוך לכך). המינוי טעון אישור בנק ישראל.

   

  גרנות, כיהן בעבר כחבר הנהלת בנק לאומי, מנכ"ל בנק אגוד ומנכ"ל בנק דיסקונט. לתפקיד מנכ"ל הבנק הבינלאומי נכנס ב-2001.  בעבר הועלה

  שמו של גרנות כמועמד לתפקיד המפקח על הבנקים אליו נכנס לבסוף רוני חזקיהו. לאחר פרישתו מהבינלאומי ימשיך גרנות לכהן בקבוצת הבנק, כיו"ר דירקטוריון החברה-הבת בנק אוצר החייל. 

   

  סמדר ברבר-צדיק רו"ח בהשכלתה, כיהנה כמשנה למנכ"ל וראש אגף עסקים בבנק. לתפקיד ממלאת מקום המנכ"ל נכנסה לפני 4 חודשים. ברבר-צדיק, שימשה בתור מנכ"לית בינו אחזקות בשנים 2003-1996 ולאחר מכן מנכ"לית פיבי.

   

  מהבנק הבינלאומי נמסר כי "דירקטוריון הבנק מודה לגרנות על התקופה בה ניהל את הבנק, והוביל לחילוצו מתקופת משבר לתקופה של צמיחה עקבית ברווחים, מה שהחזיר את הבנק הבינלאומי למקומו הטבעי בשורה אחת עם הבנקים הגדולים והמובילים בישראל."

   

  "הדירקטוריון מאחל הצלחה לברבר צדיק, שכראש אגף עסקים, הובילה בהצלחה להשבחת תיק האשראי של הבנק תוך ירידה בריכוזיותו והעלאת איכותו".

   

  חילופי תפקידים קודמים בבנק התקיימו לפנ מספר חודשים בספטמבר 2006 כאשר יו"ר הבנק הבינלאומי, יהושע רוזנצוויג, הודיע על פרישתו לאחר שלוש שנים בתפקיד והוחלף על ידי ז'אק אלעד, יו"ר יובנק. 

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  סמדר ברבר -צדיק. המנכ"לית החדשה
  דוד גרנות פורש
  מומלצים