שתף קטע נבחר

המתלוננת נגד קצב: "המציאו שנתתי שירותי מין"

המתלוננת נגד הנשיא קצב, א', נשברה: בעקבות תצהיר שהוגש ליועץ המשפטי לממשלה על ידי איש עסקים, ובו נטען כי סיפקה מין בתשלום, היא מדברת עם ynet והודפת בתוקף את הפרסום. "אני מבינה שהאיש משה קצב, או מישהו מטעמו החליטו להגיע לשפל המדרגה על-ידי המצאת שקרים וסיפורים הזויים". פרקליטי הנשיא: החומר החדש מעיד בבירור על אופיה ומהימנותה של א'

המתלוננת המרכזית נגד נשיא המדינה יוצאת לקרב על שמה הטוב: ל-ynet נודע כי ביום חמישי האחרון הגיע לידיו של היועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז, תצהיר של איש עסקים הטוען כי קיבל תמורת 600 שקלים שירותי מין מהמתלוננת נגד הנשיא, א', ומקרובת משפחתה. מטרת התצהיר: לקעקע את אמינותה של א', ולהשפיע על החלטתו הצפויה של מזוז אם להגיש כתב אישום נגד הנשיא, ובאילו אישומים.

 

גורמים במשרד המשפטים אישרו הלילה כי אכן הוגש תצהיר ברוח הדברים הללו. חלק ממקורבי הנשיא טוענים כי הדבר מצביע מפורשות על כך שא' עוסקת במתן שירותי ליווי, כלומר בזנות.

 

וכך כותב איש העסקים בתצהירו: "הנני מכיר את א' מזה כשנה. חברי הכיר לי אותה והגיע עמה ועם קרובת משפחתה לביתו של... לפני כשנה או פחות מכך. בביתו סוכם כי בתמורה ל-600 שקלים במזומן נכנסתי עם א' לחדר, ושם שכבנו.... באותה תקופה, אספנו אותה יום אחד ממלון קרלטון, שם שהתה עם.. הן סיפרו לי, א' וקרובת משפחתה שקיימו עם.... יחסי מין בתמורה לתשלום".

 

עוד הוא כותב כי באירוע אחר "א' אמרה לי שהיא יכולה לסדר או לבדוק שהנשיא ייתן חנינה שכן יש לה קשרים אצל הנשיא מאחר והיא עבדה שם".

 

התנהלות בזויה ובלתי הולמת

בסביבתה של א' רותחים וטוענים כי מדובר בספין של אנשי קצב. לדבריהם, קרובת משפחתה של א' אכן עסקה בשירותי ליווי. הסיפור הקשה גרם לא' לחרוג ממנהגה ולהתראיין ל-ynet, בשיחה קשה שבה תקפה בחריפות את הנשיא קצב ומקורביו.

 

"אני מוצאת לנכון להתייחס לסיפור המטורף וההזוי הזה", אומרת א' בכעס, "כי אני מבינה שהאיש משה קצב, או מי מטעמו, החליטו להגיע לשפל המדרגה על-ידי המצאת שקרים וסיפורים הזויים". לדבריה, היא נמצאת היום במצב של חרדה.

 

"תמיד ידעתי שביום שאפתח את פי אהיה חשופה להתנהלות בזויה ובלתי הולמת כזו, אך לא שיערתי שזה יירד לרמות כאלה", היא אומרת בכאב.

 

א' מספרת על הקשיים שהיא ומשפחתה עברו מאז שהחליטה לחשוף את סיפורה, בעיקר בעקבות פרשת התצהיר. "המשפחה שלי המומה וכואבת. גם הם היו בהלם אחרי התצהיר הזה שהוגש. מי שחווה את הסיוט זה לא משפחת קצב, אלא משפחתי ואני, ואל לשכוח שמדובר בעשר בחורות שאני רק אחת מהן. בסיפור הזה נמתח קו דק בין דמיון חולני למציאות".

 

עורך הדין שרון נהרי, שנבחר לאחרונה על ידי משפחת קצב לייצג אותו והצטרף לפרקליטים האחרים, אמר ל-ynet בעקבות פרשת התצהיר כי "חומר הראיות הועבר בימים האחרונים ליועץ המשפטי. מאחר והעניין בעיצומו של חקירה, אני לא יכול להגיב לתוכן הדברים, אך לטעמנו יש בחומר כדי לפגום פגיעה משמעותית באופייה, אמינותה ומהימנותה של המתלוננת א'. אנו סומכים על היועץ המשפטי שיגיע למסקנות המתגבשות ויחליט שאין מקום להגיש כתב אישום נגד הנשיא".

 

פרקליטתה של א', כנרת בראשי, אמרה כי "משה קצב משתמש בתקשורת על מנת לבזות, להשפיל ולהדיח את המתלוננות ולאחר מכן טוען כי התקשורת חרצה את דינו. מדובר בחשוד בלתי אמין שכנגדו קיימות כ-12 תלונות המצביעות על שיטה ומעשים דומים. התנהלות זו, למעשה, באה על מנת לדחות את הקץ ולפתוח את החקירה מחדש, לאור העובדה כי נותן התצהיר הלכאורי אינו מוכן להזדהות אף בפני היועץ המשפטי לממשלה, לא ניתן יהיה לפתוח את החקירה מחדש. הדבר רק מוכיח כי אין דברים בגו ושוב מדובר בניסיון כושל ושיקרי, כמו נסיונותיו הקודמים של משה קצב".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הנשיא קצב. יש תצהיר
צילום: חגי אהרון
צילום: גיל יוחנן
המתלוננת א' עם פרקליטתה
צילום: גיל יוחנן
מומלצים