שתף קטע נבחר

הכללית: האישור המזלזל בחולה – מזויף

בשבוע שעבר עוררה הידיעה שפורסמה כאן סערה ציבורית: במסמך אבחנה רפואית שלכאורה כתבה רופאה מחליפה נרשם באנגלית "החולה מבלבל את המוח" - אולם מבירור נוסף שנערך בשירותי בריאות כללית עולה היום: המסמך זויף. הרופאה הגישה תלונה למשטרת מרחב דן ת"א

אחרי הסערה הציבורית שעוררה בשבוע שעבר הידיעה שפורסמה כאן אודות מסמך מביך שניפקה לכאורה רופאה מחליפה בשירותי בריאות כללית לחולה, ובו כתבה כנטען "החולה מבלבל את המוח" – מודיעה היום "שירותי בריאות כללית" כי מבירור נוסף עולה שמדובר בזיוף.

 

הבירור התקיים בעקבות טענת הרופאה לה יוחסה כתיבת המסמך, ד"ר קורינה אנג'ל, כי מעולם לא ניפקה אישור בנוסח זה. הרופאה אף הגישה תלונה למשטרת מרחב דן ת"א בדבר זיוף.

 

הדוברות של שירותי בריאות כללית חזרה בה היום מתגובתה הראשונה לאירוע, ומסרה שאכן מדובר במסמך מזויף. בשבוע שעבר הגיבו בכללית בחומרה רבה על פרטי המקרה. התגובה הראשונית והקשה ("אנו רואים את המקרה כחריג ביותר ובחומרה רבה. הרופאה זומנה לשימוע וינקטו נגדה הצעדים הראויים") קיבלה היום טון אחר לחלוטין: "אנו מצטערים על עוגמת הנפש שנגרמה לרופאה. נבקש לעדכן כי בדיקת המחוז העלתה כי האישור שהופץ ברשת האינטרנט הינו מזויף ואין בו שמץ של אמת".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אישור רפואי. התברר כמזויף
ד"ר רק שאלה
מחשבוני בריאות
פורומים רפואיים
מומלצים