שתף קטע נבחר
עצות סקס למתקדמים באמת
כך תביאו את האינטימיות המינית שלכם לפסגות חדשות

1

שבו זה מול זה בעירום, ושחקו את המשחק הבא: כל אחד בתורו מצביע על חלק מסוים באיבריו האינטימיים, מסביר את מהותו ומגדיר איך הוא אוהב שיגעו בו בנקודה הספציפית הזו. קחו את המשחק הזה ברצינות רבה, שחקו אותו בדייקנות, הקדישו לו את כל הזמן הדרוש לכם ואל תדלגו על אף סנטימטר.

 

2

קחו שתי מגבות קטנות, הטבילו אותן במים חמים מאוד, סחטו אותן היטב והניחו אותן על אזור החלציים שלכם ושל בני זוגכם, בעודן חמות מאוד. תשמחו לגלות איזה גלי תשוקה זה מעורר בכל הגוף.

 

3

הציבו בפינת חדר השינה כד גבוה ובו אוסף של נוצות ארוכות, שונות זו מזו בצורתן ובמרקמן. המבקרים המזדמנים בחדר השינה שלכם יתרשמו בוודאי מהאלמנט העיצובי שהכנסתם הביתה, אבל רק אתם תדעו את ייעודן האמיתי: הנוצות האלה ישמשו אתכם כדי לטייל זה על גופו של זה (שכן הנגיעה של החפץ הקליל הזה בעור מעוררת ריגושים מיוחדים במינם!). עם הזמן, כדאי לכם להעשיר את האוסף עם כדורי צמר ופומפונים קלים בעלי איכויות עינוגיות שונות.  

 

4

אם אתם זוג מצוי, יש להניח שברוב המקרים זה הוא שלוקח על עצמו את יוזמת הפיתוי והגירוי. אז מפעם לפעם תקחי את היוזמה. זה ללא ספק יוסיף

קצת פלפל לרפטואר המיני שלך, יעביר לבן זוגך מסר של להט תשוקה ויעורר מחדש יצרים שנכנסו לתרדמת השגרה. ואז גם הוא יגלה שדווקא העמדה הפסיבית יכולה להיות מדליקה במיוחד. יוזמה אפשרית: לרתק אותו למיטה ולתור אחר הנקודות הרגישות בגופו. טיילי בקצות האצבעות שלך על פני כל החלק הפנימי של הזרועות והירכיים (אותו חלק שיש בו פחות שערות ושהעור שלו יותר דק ורגיש), עברי על השטח הזה גם עם קצות הציפורניים, המשיכי לבחון את קווי החיבור בצד הנגדי של המרפק, מאחורי הברך, במפגש הרגל עם הגוף, בשיפולי הבטן, בשיפולי הגב ובכל מה שקשור בתחתיתו. אם את כבר באזור הדרומי, צאי לעוד מסע מחקר קטן ומשמעותי בעקבות "נקודת מיליון הדולר" הטנטרית, שנמצאת פחות או יותר באמצע הדרך בין שק האשכים לפי הטבעת. לחצי באצבעך בעוצמות שונות על נקודות שונות על פני קו החיבור, עד שתשיגי אצלו תגובה נרגשת במיוחד. לרוב, הוא עצמו לא יודע שיש לו נקודה כזאת.

 

5

דברו זה עם זה במיטה. תגידו אחד לשני מה קורה לכם בכל רגע ורגע, תבקשו מבני הזוג שיעשו לכם דברים, פנקו אותם במילים מתוקות עד שהשערות הקטנות בגוף שלהם יעמדו מרוב התרגשות. לחלופין: דברו קצת מילים מלוכלכות, יש אנשים שמוצאים את זה ממש מדליק.

 

6

הרעיון של שלישייה תמיד הצית את דמיונכם (בטח שכן, זוהי הפנטזיה הכי פופולרית), אבל מכאן ועד הלכה למעשה המרחק גדול ומרתיע? מי אומר שחייבים ליישם?! ארגנו לעצמכם שלישייה וירטואלית (לא, לא דרך האינטנרט): דמיינו שיש במיטתכם שותף או שותפה נוספים. תנו להם שם. תארו אותם: איך הם נראים, מה צבע העור והשיער שלהם, מה גילם, מהן מידותיהם הטובות ביותר? ספרו זה לזה מה עושים לכם, מה אתם עושים להם... תתפלאו איך התרגיל השכלי הזה יגעיש לכם את הדם בעורקים. באמת יגעיש, לא בכאילו.

 

7

גברים, יש לנו בשבילכם שתי מילים: כפות רגליים. עיסוי כפות רגלינו בתחליב גוף יפיג את עייפותינו ויגביר את נכונותינו למין. לחצים בנקודות מסוימות בכפות הרגליים ינסכו בנו לאות נעימה ויעשו לנו חשק להתפנק עוד ועוד (ואנחנו מתמכרות לזה), בכל הגוף. ליקוק באזור החיבור שבין כף הרגל לאצבעות יקפיץ אותנו לרקיע השביעי, ויש אומרות שמציצת הבוהן עשויה להביא אותן לחצי אורגזמה.

 

8

רינג, רינג. הטלפון מצלצל. מהעבר השני של השפופרת מדבר אליכם בן הזוג שלכם כאילו אתם זרים שמדברים בפעם הראשונה, והוא רוצה לפתות אתכם. מה, הוא השתגע? לא ולא! לכו על זה! קבעו פגישה רומנטית לשעה מאוחרת במועדון או בפאב אפלולי עם אווירה מחשמלת. לבשו בגדים נועזים והוסיפו טיפת בושם או אפטר-שייב לעיצוב האישיות. מי יודע, אולי אפילו תחסירי פריט לבוש אחד, חזייה נניח, או תחתונים. שבו ליד הבא והתחילו עם האחר כאילו זו הפגישה הראשונה שלכם. הזמינו משקה אלכוהולי קטן ונשנוש כלשהו (לא יותר מדי, אתם זקוקים לכל כוחותיכם להמשך המפגש). חלקו זה לזה מחמאות כמו שלא חלקתם הרבה זמן, חככו רגליים ושלחו ידיים מתחת לשולחן... בנקודה הזו, אתם יכולים כבר לקחת מונית ולנסוע ביחד הביתה.

 

9

השקיעו בעזרים טקטיים. הביאו למיטה קוביות קרח והחליקו אותן לאורך הקווים הרגישים בגוף. תכניסו לחדר השינה גם אוכל. והאם אתם יודעים שוויברטור יכול לעורר תחושות מענגות לא רק אצל נשים?

 

10

נשים, יש לנו שמונה מילים אליכן: אין מה לעשות, רוב הגברים אוהבים סרטים פורנוגרפיים. אולי גם את אוהבת, אבל גם אם לא, קחי בחשבון שגברים נדלקים מהחומר הוויזואלי הזה באופן שלא תמיד ברור לנו, והגבר שלך יהיה הרבה יותר דלוק ושמח, אם תצפי בסרט יחד איתו. ומה אם זה ממש מגעיל אותך (האמת, הרבה פעמים זה באמת ממש מגעיל)? אז תבחרו סרט אירוטי עדין יותר, או שאת פשוט תסתכלי עליו בזמן שהוא מתסכל על המסך, ותראי איך הוא מתלהב. רק זה יכול להדליק בפני עצמו.

 

11

לדעת לעשות מין אוראלי כמו שצריך זו מיומנות שלא תסולא בפז. וסוד העניין: סבלנות ורצון אמיתי לשמח את בני הזוג.

 

12

הטנטרה, תורת האהבה והחיים של עמי המזרח הרחוק, ממליצה להתחיל כל מפגש אינטימי בטקס שנועד ליצירת מודעות עמוקה ורגשות מעודנים אצל בני הזוג: שבו זה מול זה, הביטו בעיניים, אחזו ידיים, אמרו "אני אוהב/ת אותך" והתחבקו ארוכות. היצמדו חזה לחזה והתאימו את קצב הנשימה שלכם, כדי להגיע לסינכרון בין הלבבות והתחושות.

עצמי עיניים והתפשטי באיטיות ובתנועות רכות. הבט בה בעודה עושה זאת ואמור לה כמה היא יפה בעיניך. אחר כך, עצום אתה עיניים והתפשט מולה, כאשר את מביטה בו ומביעה את רגשותייך.

היכנסו למקלחת ורחצו זה את זה. עצמו עיניים בזמן שבן הזוג רוחץ אתכם והתרכזו בתחושות הנעימות – הן ירפדו את הדרך שלכם למיטה בעונג ובתשוקה.

 

13

מולטי-אורגזמה היא מתנה שהטבע העניק לנו הנשים, אבל רובנו לא תמיד טורחות לנצל אותה. האמת, לא חייבים לנצל אותה (ברוב המקרים גם אורגזמה אחת מספיקה בהחלט), אבל כדאי לדעת שמדובר במיומנות נרכשת. אמנם אחרי האורגזמה הראשונה רוב הנשים חוות עייפות, רגישות-יתר ותחושה שהן לא מוכנות שבן הזוג ייגע בהן אפילו עוד נגיעה אחת קלה. אבל אם תתגברי על זה, תוך שניות אחדות תוכלו להתחיל מחדש בגירוי, ותוך זמן קצר יחסית תופיע אורגזמה נוספת. ואחרי הפסקה קצרה, אפשר ללכת גם על אורגזמה שלישית, רביעית וכן הלאה, ופרקי הזמן שידרשו קל להתאוששות ילכו ויתקצרו.

הערה חשובה: לא חייבים לחוות את כל האורגזמות בחדירה (וזה אומר שבני הזוג לא חייבים להשיג שיא עולם בזקפה).

 

14

חוק מספר 1, שכל מאהב טוב יודע: אין להגיע לחדירה לפני שבת הזוג הגיעה לפחות לאורגזמה אחת. תזכורת: בזמן החדירה, רוב הנשים זקוקות גם לגירוי ידני בדגדגן (בידה או בידו) כדי להגיע לאורגזמה.

 

15

הוציאו קולות, אנחות, צעקות, גניחות, התנשפויות. זה גם מלהיב מאוד-מאוד, גם מעודד את בוא האורגזמה, גם מחמיא לבני הזוג, וגם מדרבן אותם להמשיך בדברים הטובים שהם עושים.

 

16

עיסוי זוגי שרצוי לעשות אחרי מקלחת ריחנית ולצלילי מוזיקה ערבה: אחד מכם שוכב על הבטן והשני מעסה אותו מכף רגל ועד ראש בעוצמות שונות של לחיצה / ליטוף / גירוף קל בציפורניים. הימנעו מאזורי המין והתרכזו בגילוי אזורי עונג לא מוכרים, כמו למשל תנוך האוזן, הקרקפת, צדי הגוף בין בתי השחי למותן, ועוד ועוד. זה שמקבל את העיסוי מתמכר להנאותיו ונותן לנותן העיסוי משובים על רגשותיו, כדי שהוא יידע מה הוא עושה טוב. כעבור 15-10 דקות הוא מתהפך ומקבל ליטוף-עיסוי גם על הבטן. אחר-כך או בפעם אחרת תתחלפו בתפקידים.

 

****************

 

לצורך איסוף העצות נעזרנו בג'ודי כהן, סקסולוגית ומרצה למיניות; מרשה אלנטק, סקסולוגית ויועצת זוגית; אורן גני, מדריך זוגי ואישי ומרצה לטנטרה; הזגו הטנטרי ד"ר תיקי רז וזאב אדלר; הספר "המדריך למין הטוב" של אן הופר (הוצאת "כתר"); הספר ORDINARY WOMEN EXTRAORDINARY SEX מאת ד"ר סנדרה סקנטלינג וסו בראודר (הוצאת DUTTON-PENGUIN BOOKS); סדרת הקלטות "מדריך לאוהבים" של ד"ר אנדריו סטנוויי והקלטת "סודות המין החושני" של ד"ר שרה ברואר. 

 

 תגובה חדשה
הצג:
כל התגובות לכתבה "עצות סקס למתקדמים באמת"
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לאשה בפייסבוק
מומלצים