שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  עצומה: רוצים הופעה של פרל ג'אם

  מעריצי הלהקה בישראל מריצים עצומה שקוראת ללהקה לשלב את ישראל בסבוב ההופעות הקרוב. אתם יכולים להשפיע

  עצומה שהכין האתר הישראלי של "פרל ג'אם" קוראת להביא את הלהקה הוותיקה לישראל. את העצומה מריצה הקהילה הישראלית של הלהקה באינטרנט ודרך פורומים, דואר אלקטרוני ואתרים ושם הם קוראים לכל המעריצים לחתום ולהביע את רצונם שהלהקה תופיע בישראל.

   

  "הוכח פעמים רבות בעבר כי הלהקה מאוד קשובה למעריציה ומכירה תודה לנאמנותם ופעילויותיהם השונות", נכתב בעצומה, "עצומות רבות שאורגנו בעבר על ידי מדינות שונות שנשכחו בסיבובי ההופעות של הלהקה - השיגו בסופו של דבר הופעות יחודיות ותגובה מרגשת מצד הלהקה. לכן אין כל טעם בלהרכין ראש, לוותר על כל פעילות ולהכריז על ישראל כקורבן אבוד מראש - אלא להאמין בהתאוששות הכלכלית בתהליך הפריחה התיירותית ובמאמץ התדמיתי החשוב להביא אמנים בעלי שם להופעות הסטוריות בישראל. כל זאת מעבר למוסיקת הרוק הנפלאה והחיונית שפרל ג'אם מייצרת זה 16 שנים. היא תמיד נשארת רלוונטית, מדהימה ובועטת במסריה הפוליטיים ובאדרנלין הגבוה. העצומה היא רק הצעד הראשון בתוך קמפיין שיכלול יצירת קשר עם הלהקה ועם שלל הגורמים הרלוונטיים. כל מי שיש לו נגישות לעולם המוסיקה, ההפקה, האמרגנות או כל תחום אחר ומאמין שהוא יכול לתרום למאמץ ואפילו במעט - נשמח מאוד". 

   

  אין ספק כי חוג המעריצים של הלהקה האיכותית בישראל הוא רחב ביותר. במהלך השנים צצו שמועות רבות על הגעתה לישראל, אך הם מעולם לא התבררו כנכונות. בשנה שעברה הוציאה הלהקה את אלבומה המוצלח שנושא את שמה ובחודש יוני היא תצא לסיבוב הופעות באירופה, שיכלול הופעות באנגליה, הולנד, פורטגל, ספרד, אוסטריה. ואולי, רק אולי, בעזרת המעריצים, היא תגיע גם אלינו.

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אדי וודר, סולן הלהקה. העצומה תשנה משהו?
  לאתר ההטבות
  מומלצים