שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  קאיה ספורטאז' בדרך

  אחרי למעלה משנתיים של דחייה יגיע בחודשי הקיץ הספורטאז' של קאיה, רכב כביש עם יכולת שטח ואח תאום ליונדאי טוסון המצליח. המחיר: 195 אלף שקל

  עכשיו זה כנראה סופי. כשנתיים וחצי לאחר שהוצג לראשונה, עושה קאיה ספורטאז' את דרכו לישראל. הוא צפוי לעלות על הכביש המקומי בסביבות החודשים יולי-אוגוסט, עם תג-מחיר של 195 אלף שקל. מדובר כמובן במחיר כניסה יקר משמעותית מזה לו קיווה היבואן המקומי, כאשר הביע לראשונה נכונות לייבאו. לטענת היבואן, מדובר במחיר עוד נמוך מזה שנדרש במקור, תודות לתחילת ייצור הספורטאז' באירופה, סלובקיה.

   

  ולמה יקר כל-כך? המטרה הראשונית הייתה כמובן להתחרות ביונדאי טוסון הסופר-מצליח והמאד-אטרקטיבי לרכישה. אלא שבמהלך השנים הובהר לאנשי קאיה כי לא תהיה להם כל אפשרות להתמודד עם האח התאום מבית יונדאי, בוודאי לא עם הגרסה היותר זולה שלו. אי לכך הוחלט בקאיה להביא רק את הגרסה היקרה והמאובזרת: ריפוד עור, גג נפתח ועוד. גם גרסה זו, אגב, תהיה יקרה מהגרסה המקבילה של יונדאי ב-3,000 שקל. 

   

  עוד לפני הספורטאז' צפויים להגיע אלינו מבית קאיה גם הסראטו המחודשת והקארנס, עם שבעה מקומות ישיבה ותחרות אפשרית במאזדה 5 המצליחה.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים