שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  אמסטף תלש תנוך אוזנו של נער בירושלים
  יחיא עבד אל קאדר שערך קניות במכולת, הבחין שבעל הכלב מקלל את אביו ובין השניים התפתח ריב אלים. לטענתו, בעל האמסטף הורה לו לתקוף אותו. "הכלב נשך אותי באוזן ואז הבעלים ברח איתו במכונית", סיפר. בהמשך הועבר לקבלת טיפול בבית החולים

  נער בן 16 נפל בצהריים (יום ג') קורבן לתקיפת כלב אמסטף בירושלים. לטענת הנער, במהלך קטטה בינו לבעל הכלב, שחרר הבעלים את כלבו ונתן לו הוראה לתקוף אותו.

   

  הנער, יחיא עבד אל קאדר, ואביו הגיעו למכולת ברחוב זוננפלד, ובזמן שהנער ערך את הקניות, השליך האב קרטונים לפח אשפה סמוך. הנער סיפר שכלב שהיה בתוך מכונית שחנתה באזור החל לנבוח על אביו ללא שום סיבה, ולאחר מכן החל בעל הכלב לקלל את האב. כשהנער הבחין בכך, הוא יצא מחנות המכולת והתפתחה קטטה פיזית בינו לבעל הכלב. "הכלב נבח על אבא שלי והגבר קילל אותו", סיפר אל קאדר. 

   

  "בעל הכלב החליט לפתוח את דלת הרכב שלו ונתן לו הוראה לתקוף אותי. כשהכלב בא לכיווני, נתתי לו מכה ברגל והוא התרחק, אבל בעל הכלב לא ויתר. הוא תפס אותי ונתן לכלב הוראה נוספת לתקוף אותי. הכלב נשך אותי באוזן ואז הבעלים ברח איתו במכונית", סיפר. תנוך אוזנו של הנער נתלש במהלך התקיפה. "הבן אדם הזה משוגע וככה גם הכלב שלו", הוסיף.

   

  למקום הגיעו כונני הצלה ישראל שהעניקו לו עזרה ראשונה. מספר דקות לאחר מכן הגיע צוות מד"א בראשותו של החובש הבכיר 

  נתנאל הלמן למקום. נהג האמבולנס הרגיע את הנער המבוהל ופינה אותו לחדר הטראומה בהדסה עין כרם, שם נתפרה האוזן הנשוכה.

   

  הלמן סיפר: "תנוך אוזנו התחתונה של הנער היתה חתוכה. חבשנו אותו ופינינו אותו". האב ובנו הגישו תלונה במשטרה ומסרו לשוטרים את מספר הרכב של בעל הכלב.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים