שתף קטע נבחר

עימות פרלמנטרי: ח"כ מרציאנו מול המאבטח

המשטרה מאשרת כי הוזעקה הלילה לטפל בעימות שפרץ בין ח"כ מרציאנו לאחד המאבטחים במועדון בהרצליה. מרציאנו ביקש לצאת מהמועדון ממקום אסור, וכשהמאבטחים מנעו זאת ממנו פרץ עימות. מרציאנו: "יצאתי מהמועדון והמאבטח דחף אותי". עד ראיה: הוא צעק והשתולל

חבר הכנסת יורם מרציאנו, איש מפלגת העבודה, היה מעורב הלילה (יום ה') בתקרית מביכה במסגרתה הסלים עימות עם מאבטחים באחד מהמועדונים במרינה בהרצליה עד לכדי תגרת ידיים. מרציאנו הגיע למקום כדי להשתתף בחגיגת יום הולדת, כנראה לאחד מהעוזרים הפרלמנטרים בכנסת. אלא שבשלב מסויים ניסה כנראה לצאת מהמועדון ממקום אסור - והמאבטחים מנעו זאת ממנו.

 

בשלב הזה, כך מאשרת המשטרה, פרץ עימות בין מרציאנו למאבטחים, והדבר אף הידרדר לתגרת ידיים. השוטרים שהוזעקו למקום ניסו להרגיע את הרוחות, ולאחר דין ודברים עם הצדדים חזרו כלעומת שבאו. הבוקר גבו עדויות מהמאבטחים, שטוענים כי מרציאנו תקף אותם, אחד המאבטחים אף הגיש תלונה במשטרה. עוד סיפרו במשטרה כי הם בודקים האם הח"כ היה בגילופין. מנגד, הגיש ח"כ מרציאנו תלונה במשטרה נגד המאבטחים, שלטענתו תקפו אותו. בעקבות התלונות ההדדיות פתחה משטרת גלילות בחקירה.

 

סטודנט במרכז הבינתחומי שהיה במקרה במקום סיפר ל-ynet: "ח"כ מרציאנו ניסה לצאת דרך הכניסה. המאבטחים במקום אמרו לו שהוא לא יכול לצאת משם, אבל הוא ניסה לצאת שוב, והראה תעודה של חבר כנסת. בפעם השלישית בלמו אותו בכוח, והוא ניפח את זה, כאילו קיבל אגרוף.

 

"הוא התחיל לצעוק ולהשתולל, ואמר 'לא צריך לתקוף ככה איש ציבור, אנשים ילמדו שמתנהגים יפה לאיש ציבור'. הוא הזמין ניידת משטרה, ולמקום הגיעו שלוש ניידות. באתי אליו, חיבקתי אותו ואמרתי לו שיירגע", הוסיף הסטודנט.

 

לדבריו, "הוא דיבר שטויות ודחף אנשים שבאו אליו. הוא אמר לי שהוא רוצה שהשומר יתנצל בפניו, והוא גומר את כל העניין. השומר באמת בא, ביקש ממנו סליחה, הם לחצו ידיים והלכו. גם המשטרה שהגיעה בדקה את העניין והתפזרה. בדרך כלל המקום הוא שקט יחסית, ויש בו מסיבות של סטודנטים מהבינתחומי, אבל הוא שבר את הכלים. דיבר שטויות".

 

מרציאנו עצמו מסר הבוקר בתגובה: "הסיפור הזה הוא שטויות במיץ עגבניות. יצאתי מהמועדון והמאבטח דחף אותי. הזמנתי משטרה. אח"כ הוא התנצל ונגמר הסיפור".


פורסם לראשונה 01/03/2007 07:08

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיל יוחנן
מרציאנו. משקה אחד יותר מדי?
צילום: גיל יוחנן
מומלצים