שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  מיקי חיימוביץ' וליאור שליין בסדרה על המוות

  בקרוב תעלה בערוץ 10 סדרה דוקומנטרית חדשה בשם "על החיים ועל המוות", שתעסוק בהתמודדות עם המוות. בין המשתתפים: מיקי חיימוביץ', שי אביבי, נתן זהבי, ליאור שליין, מאיר סוויסה וריקי בליך

  סדרה דוקומנטרית חדשה, "על החיים ועל המוות", שתעסוק בהתמודדות של האדם עם המוות תעלה בקרוב בערוץ 10. את התוכנית יצרה אייל דורון ובין היתר משתתפים בה מיקי חיימוביץ', שי אביבי, נתן זהבי, ליאור שליין, מאיר סוויסה וריקי בליך.

   

  הסדרה היא בת שבעה פרקים ומורכבת משורה של מפגשים עם החיים, המתים, ועם אלה שהמוות עבורם הוא דרך חיים או לפחות העיסוק המרכזי בהם. כל אחד מהמשתתפים יבחן פן אחר של המוות, תוך כדי נסיעה במכונית עם הפסיכולוג הקליני קרלו שטרנגר, שמוביל אותם למקומות רגישים ושומע על החוויות שעברו.

   

  בפרק האחרון כל המשתתפים מתכנסים ומסכימים שהשאלה החשובה היא בסופו של דבר לא אם יש חיים אחרי המוות, אלא אם יש חיים לפני המוות. אחר כך יפנה כל משתתף בתורו למסע בעקבות המוות ולחקירה כיצד הוא מעצב את עולמם של החיים.

   

  בפרק על "אהבה ומוות" פוגשת מיקי חיימוביץ' שורה של אנשים שהתמודדו עם המוות והתגברו עליו. בפרק "פחד ממוות" נוגע שי אביבי בחששות מפני הסוף ותוהה כיצד יראה טקס הקבורה שלו. אביו של נתן זהבי הלך לעולמו בעת צילום הפרק "פרידה". בפרק "לחיות לנצח" ליאור שליין יוצא למסע בארצות-הברית כדי לפגוש שורה של אנשים המאמינים כי מצאו את הדרך לחיות כמה שיותר, ואם אפשר לנצח, ומגלה כי ב"עיר הזקנים" באריזונה החיים מתחילים רק אחרי גיל 55 – תנאי הקבלה למגורים בעיר. ריקי בליך בפרק "לחיות על הקצה" יוצאת לפגוש שורה של אנשים המעמידים את עצמם, מתוך רצון חופשי, בסכנה ממשית של מוות ומתמודדת בעצמה בפני אתגר. בפרק "העולם שמעבר" מנסה מאיר סוויסה לתקשר עם אמו המתה.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ישראל הדרי
  שליין. החיים מתחילים אחרי 55
  צילום: ישראל הדרי
  צילום: יוסי צבקר
  סוויסה. יתקשר עם אמו המתה
  צילום: יוסי צבקר
  לאתר ההטבות
  מומלצים