שתף קטע נבחר

ח"כ מרציאנו והמאבטחים בדרך לסולחה

ח"כ יורם מרציאנו רוצה לגמור בסולחה את פרשת הבילוי ביום רביעי שעבר במועדון ה"ריו" בהרצליה, שנגמרה בעימות עם המאבטחים ובתלונות נגדו במשטרה ובתהיות לגבי התנהגותו באותו הערב. בא כוח המאבטחים: "נענה בחיוב לכל פנייה במטרה לסיים את הפרשה ולהותירה מאחור"

חבר הכנסת יורם מרציאנו (עבודה) מנסה לארגן פגישת פיוס עם המאבטחים איתם התעמת במועדון ה"ריו" בהרצליה בשבוע שעבר. עורך דינו של ח"כ מרציאנו, נבות תל-צור, אמר הערב (שבת) ל-ynet כי בכוונתו להביא לסיום הפרשה באמצעות פגישה עם המאבטחים שהיו מעורבים בתקרית. 

 

"הפרשה צריכה להסתיים ביישור ההדורים, לחיצת יד, התנצלות, זר פרחים ואולי אף תרומה לגוף כלשהו", אמר עורך הדין. לדבריו, כל מהלך ייעשה בתיאום עם המשטרה וכי בכוונתו לבקש מהמשטרה שתתן את חסותה למפגש. "למשטרה יש גם פאן קהילתי בעבודתה ולא רק עבודת שיטור, ותחת חסותה אפשר לסיים את הפרשה. לא מדובר באיזה אירוע של שחיתות וגם לא באיזה אירוע של תקיפה קלאסית. היה שם חיכוך, אנשים איבדו שליטה, מה הטעם לעשות מזה עוד פרשייה סביב איש ציבור"'?

 

בתלונה שהגיש המאבטח נגד חבר הכנסת הוא מאשים כי מרציאנו תקף אותו בשעה שהיה שתוי. מרציאנו טען כי "מקורבן הפך לנאשם". תלונה נוספת נגד חבר הכנסת מאותו אירוע, הוגשה על-ידי צלם שנכח בפאב וטען שמרציאנו איים עליו עוד לפני הקטטה במקום וסימן לו בתנועה מאיימת "תיזהר ממני".

 

התקרית המביכה של ח"כ מרציאנו החלה כאשר ניסה לצאת ממועדון שבו בילה במרינה בהרצליה והתעמת עם מאבטחי המקום. בשלב מסוים, כך אישרה המשטרה, העימות אף הידרדר לתגרת ידיים. השוטרים שהוזעקו למקום ניסו להרגיע את הרוחות, ולאחר דין ודברים עם הצדדים חזרו כלעומת שבאו. אחד המאבטחים הגיש תלונה נגד חבר הכנסת ומרציאנו הגיש תלונה נגדית.

 

סטודנט שהיה עד לתקרית סיפר ל-ynet על מרציאנו: "הוא התחיל לצעוק ולהשתולל, ואמר 'לא צריך לתקוף ככה איש ציבור, אנשים ילמדו שמתנהגים יפה לאיש ציבור'. הוא הזמין ניידת משטרה, ולמקום הגיעו שלוש ניידות. באתי אליו, חיבקתי אותו ואמרתי לו שיירגע", הוסיף הסטודנט.

 

לפחות בכל הקשור למאבטחים, נראה שפנייתו של ח"כ מרציאנו נפלה על אוזניים קשובות. עו"ד יניב שגב, בא כוח החברה שמעסיקה את המאבטחים אמר: "בעקבות דברי בא כוחו של ח"כ מרציאנו, חברתנו תענה בחיוב לכל פנייה מכל גורם שהוא - וזאת במטרה לסיים את הפרשה ולהותירה מאחור".


פורסם לראשונה 03/03/2007 22:11

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דלית שחם
הציע סולחה. מרציאנו
צילום: דלית שחם
מומלצים