שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  גבעתי ואוליבייה חזק בפז"מ
  הרומן בין אוליבייה מרטינז ושרי גבעתי, שמקבל אישושים גם מקרובי משפחה של האקס של קיילי מינו, לבלב כבר בדצמבר האחרון, כשמרטינז ומינו עוד היו ביחד. מסתבר שאוליבייה לקח אותה כבר אז לצ'ולנט וקפה שחור אצל ההורים. סופרייז!
  הזוגיות של שרי גבעתי ואוליבייה מרטינז התחילה כבר בדצמבר 2006, כך חושף ה"ניוז אוף דה וורלד". בכתבה שהפנייה אליה מופיעה על שער המגזין (כבוד למגזר!), טוען המגזין שהאקס של קיילי מינו הציג את שרי בפני המשפחה שלו כבר לפני שלושה חודשים. הקרובים של מרטינז מספרים שכבר אז הוא היה
  מאוהב קשות בגבעתי. קיילי, אגב, בזמן הזה, עשתה טור באוסטרליה.

   

  באותה תקופה מרטינז וגבעתי צולמו יחד בפריז וטענו שהם – איך לא – חברים נורא טובים. בינואר התברר ששרי (המיוצגת על ידי סוכנות "לוק") שוב ביקרה את השרמנטי, הפעם הפעם בסוויטה שלו במלון "שאטו – מרמונט" בלוס אנג'לס, בעוד מינו נאבקה בקור הבריטי 5,000 ק"מ משם, במסע הופעות בממלכה. בשבוע שבא אחר כך נערכו שיחות באווירת משבר האמון וסוף הקורס. הפרידה הרשמית בין מרטינז למינו הגיעה בפברואר 2007.

   

  "לפי המנהג הצרפתי, כשגבר מציג בחורה בפני המשפחה, זה יותר מסתם ידידות" מפרשן אחד הקרובים של מרטינז. "שרי יפה ואינטליגנטית, כל התכונות שאולבייה אוהב אצל אישה. אנחנו חשבנו שהיא הייתה פנטסטית".

   

  "הם קרובים מאד ונהנים לבלות זמן יחד", מוסיף המקור המשפחתי. "מה רע בכך? הוא מזכיר את שרי הרבה מאד כשהוא מתקשר מאל.איי. אנחנו יכולים לראות מתי לאוליי יש את החשק למישהי". גם אבא מרטינז, רוברט, אישר שבנו יוצא עם הבחורה מכוחתינו והודה ש"הוא עדיין איתה ויכול לבלות עם מי שהוא בוחר".

   

  מה עובר על דיוות הפופ הנטושה? בביקור האחרון שערכה לפני חודש לפריז היא ביקשה לבלות זמן עם שיבא, כלבתו של אוליבייה, אבל לא פגשה באקס. גבעתי יכולה לנוח, כיבוש היעד הושלם בהצלחה.

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  גבעתי. ואת התמונה הזאת נכניס לאלבום המשפחתי
  לאתר ההטבות
  מומלצים