שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  "סיפורו של איש בודד" לסבוב הופעות באירופה

  ההצגה האילמת שיצר עופר עמרם בשיתוף עם הרקדנית רננה רז הוזמנה לשורה של פסטיבלים מטורקיה ועד בלגיה

  ההצגה "סיפורו של איש בודד" מאת עופר עמרם תצא בחודש אפריל לסיבוב הופעות שייפתח בעיר אדנה שבדרום טורקיה. בחודש מאי הוזמנה ההפקה הישראלית להשתתף בפסטיבלי תיאטרון בקאונס ובווילנה שבליטא וכן בטאלין, בירת אסטוניה ומשם תמשיך ל-World Festival בפראג, לפסטיבל הגולם בבודפשט ולפסטיבלים נוספים בפולין ובבריסל.

   

  "סיפורו של איש בודד", הציגה בבכורה בפסטיבל עכו לתיאטרון אחר וזכתה בפרס היוצר המבטיח מטעם קרן התרבות אמריקה-ישראל. ההצגה, מעשייה ללא מילים למבוגרים, משלבת בובות ותנועה ומשתתפים בה עמרם, הרקדנית והכוריאוגרפית רננה רז ואולג רודובילסקי. ההצגה מתארת את קורותיו של איש בלי עבר שחי לבדו ומפיג את בדידותו באמצעות בובת אישה שהוא בורא. איתה הוא מאפשר לעצמו לייצר זכרונות פיקטיביים של אושר. כשאישה בשר ודם מופיעה בחדרו העולם המסודר שיצר מתפורר. בהצגה מעלה עמרם שאלות על סיבה ומסובב, מפעיל ומופעל ואנשים שלוקחים לעצמם את תפקיד האלוהים.

   

  ההצגה היא פרי שיתוף פעולה רב שנים בין עמרם לבין רז. השניים הופיעו יחד בעבודות "לבקש כוכבים" ו"רפאים" שהציגו במסגרת פסטיבל הרמת מסך. השניים יצרו במשותף גם את העבודה "מוטל" שעלתה בהרמת מסך. "סיפורו של איש בודד" אומצה על ידי תיאטרון צוותא ותציג במסגרתו פעמיים בחודש. המופע הקרוב ייערך ביום שישי, 9 במרץ, בשעה 14:00.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  "סיפורו של איש בודד". מעשייה ללא מילים
  צילום: אבי נתן
  לאתר ההטבות
  מומלצים