שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  הזוכה ב"נולד לרקוד": יוליה איגלניק

  איגלניק, שהחליטה לרקוד בשלב הגמר לאחר שנפצעה היום במהלך החזרות, סיימה את התחרות כמנצחת עם 36 אחוז מהקולות בעזרת קולות הצופים. גם תום ויינברגר שהגיע למקום השני יקבל מילגה

  בסיומו של ערב דרמטי, אחרי קרב צמוד, הוכרזה יוליה איגלניק, בת 21 מראשל"צ, כזוכה של התוכנית "נולד לרקוד". איגלניק לא הגיעה לתחרות כפייבוריטית אך זכתה לפוקוס נרחב לאחר שנפצעה היום במהלך החזרות ונקעה את רגלה הימנית. היא הובהלה לבית החולים איכילוב, קיבלה זריקה לשיכוך כאבים ולאחר טיפול של הרופאים נקבע כי ההחלטה להופיע תלויה רק בה.

   

  למקום השני הגיע תום ויינברגר. לאור הביצועים הפנומנליים שלו, הוחלט לפנים משורת הדין להעניק גם לו מילגה לבית הספר פרידנס בניו יורק, לשם יסע ללמוד יחד עם יוליה במשך שנה.

   

  עד כשעה וחצי לפני השידור החי לא היה ברור אם תתחרה, אך למרות הכאבים והצליעה עלתה יוליה על הבמה ועשתה כמיטב יכולתה בנאמברים. אביה מארק, אמר טרם הזכייה כי היא עשתה דרך ארוכה ומגיע לה לזכות. "לא בנינו על רחמים, הקהל אוהב אותה בלי קשר אם היא פצועה או לא. היא פשוט נולדה לרקוד".

   

  למקום הראשון הגיעה יוליה עם 36 אחוז מהקולות, לאחר שקלול קולות השופטים המהווים 25 אחוז מההצבעה, שהציבו אותה במקום השני. קולות הצופים בבית, היוו את החלק המשמעותי ונתנו לה לבסוף את היתרון. השופט דוד דביר, שבחר בתום ויינברגר כפייבוריט שלו, הביע תקווה לפני ההכרזה שהקהל יהיה מספיק אינטליגנטי וישמע לשופטים. "אני חושב שהקהל יבחר ביוליה בגלל שהיא פצועה. אם הקהל ישמע אותנו היא לא תזכה כי היא לא ראשונה אצלנו. הקהל מושפע מאוד ואולי הפעם יהיה אינטליגנטי לבחור את האדם הנכון".

   

  למקום השלישי הגיעה עדי עמית, המועמדת שהוחזרה בגלגל ההצלה, ולמקום הרביעי הגיע איתי פרי.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  יוליה איגלניק. מקום ראשון
  צילום: אלדד רפאלי
  צילום: ערוץ 2
  נשיקה מתום
  צילום: ערוץ 2
  לאתר ההטבות
  מומלצים