שתף קטע נבחר

בר רפאלי מוחרמת

צלמי החברה והפפראצי, בגיבוי של יחצ"נית מרכזית, החליטו להחרים את בר רפאלי בעקבות התנהלותה בביקור של דיקפריו. האם הפעם זה יעבוד?

"נלמד את הסלבז העלובים שלנו לשתף פעולה ולהיות נחמדים", נכתב במייל שהופץ על ידי איגוד צלמי החברה, שהחליטו להחרים את בר רפאלי ולא לצלם ולו פריים אחד נוסף שלה, בעקבות ההתנהלות שלה ושל הבויפרנד, ליאו דיקפריו, במהלך הביקור של היהלום בארץ.

 

האיגוד זוכה לתמיכה של אשת יחסי הציבור, עטרה ישראלי-עזריה, שמפרטת במכתב חריף את המניעים להחרמה.

 

"לכל ידידי הצלמים", כתבה ישראלי-עזריה, "אני רוצה לחזק את ידיכם על העבודה הקשה שעשיתם בכדי לתפוס פריים אחד של בר רפאלי וליאונרדו

 דיקפריו. אני חושבת שעשיתם את עבודתכם נאמנה למרות שלא היו תוצאות משביעות רצון. אתם שבניתם את בר, שסקרתם כל פיפס שלה, שהעליתם אותה לגדולה צריכים להרגיש מנוצלים ופראיירים. היא השתמשה בכם וזרקה אתכם לזבל כאילו והייתם סמרטוטי רצפה. 

 

"אם בר היתה באמת מקצוענית, היא היתה נותנת לכם פוטו אופורטיויניטי אחד – כולה 5 דקות לתמונה משותפת אתה ועם ליאו. אין לי ספק שאם היתה תמונה אחת כזאת כל ההתנהלות סביב בקורו של ליאו בישראל היתה מתרחשת אחרת ולא היינו נראים כרפובליקת בננות, לא בעינינו ולא בעיני העולם.  תחת זה היא העדיפה לתעתע בכם, להפוך אתכם לשק החבטות שלה ולתת לכם להזיע וכמעט לההרג באויר בים או ביבשה.

 

"אני קוראת לכם להחרים את בר, כי זה מה שמגיע לה. אני רוצה לראות היכן היתה בר רפאלי היום בלעדיכם, בלי התמונות המחמיאות שפרגנתם לה, בלי מדורי הרכילות שסקרו כל צעד שלה ומבלי הפרסום לו זכתה בזכותכם. ההתנהלות התקשורתית שלה ושל משפחתה היתה מזויעה, לא הוגנת ובעיקר משפילה. זו לא פעם ראשונה שהיא שולחת אליכם אצבע משולשת. אתם בצדק מרגישים פראיירים ועכשיו תורכם לעשות מעשה.

 

"אני קוראת לכם להרים את הכפפה ולמחוק כל פריים שלה בעתיד, אני רוצה לראות לאן היא תגיע בלעדיכם. אין לי אישית דבר נגד בר, אני אפילו לא מכירה אותה (למעט אייטם אחד שעשיתי איתה וגם לא באופן ישיר). אני מוחה על התנהגותה המבישה ומקווה שמקרים כאלה לא ישנו בעתיד אתה או עם כל אישיות צבורית אחרת שתגיע לבקור בארץ".

 

כזכור נסיון דומה נעשה במקרה של אורלי ויינרמן, שהצלמים החליטו להחרים, ולדבריהם הנסיון עלה יפה ווינרמן נעתרת להם כיום. האם הרי בר רפאלי כהרי אורלי ויינרמן? הזמן יגיד. רוצים להגיב? מכונת הטוקבקים לשירותכם.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רפאלי. לא תקבל יותר פריימים
צילום: איי פי
לאתר ההטבות
מומלצים