שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  אינפיניטי G37 קופה - בניו-יורק

  מכונית הקופה היוקרתית של אינפיניטי תערוך הופעת בכורה בתערוכת ניו-יורק, עם הבטחה למנוע חזק יותר ולשיפורים ביכולת הכביש לעומת ה-G35

  חדש מאינפיניטי: G37 קופה. מותג היוקרה של ניסאן, שצפוי להגיע לישראל ב-2008, יציג בתערוכת ניו-יורק (15-6 באפריל) מכונית קופה יוקרתית חדשה, שתחליף את ה-G35 קופה. ה-G37 מתוכננת כך שתתאים לארבעה נוסעים, במבנה ה-2+2 המסורתי.


  אינפיניטי G37 קופה

   

  המכונית החדשה, שתיוצר ביפן ומיועדת בשלב ראשון בעיקר לשוק האמריקני, תוצע עם מנוע V6 עם 24 שסתומים ובנפח 3.7 ליטר. בניסאן לא מפרסמים נתונים מלאים, ומספרים כי להערכתם יציע המנוע 330 כ"ס ו-37.4 קג"מ. מדובר בזינוק של כ-30 כ"ס וכ-2.5 קג"מ לעומת מנוע ה-3.5 ליטר שהוצע ב-G35.

   

  מעניין לציין כי זוהי פעם ראשונה בה מפרידים היפנים בין דגם הסדאן (שהוצג בתערוכת דטרויט בינואר) לקופה, באמצעות מנועים בנפח שונה. עם זאת, מסבירים בחטיבת היוקרה כי עדיין מדובר בשתי מכוניות השייכות לאותה משפחה, וגם מרבית חלקי המנועים והמכלולים משותפים.


   

  ה-G37 קופה תוצע עם תיבת שישה הילוכים ידנית, או חמישה הילוכים בלבד למי שמעוניין באוטומטית. כן יהיו לה היגוי אקטיבי לגלגלים האחוריים לטובת שיפור יכולת הכביש, והיא תצויד בחישוקי "18 או "19 לפי בחירת הלקוח.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים