שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  גאידמק רכש את חברת הנדל"ן אוסיף ב-600 מיליון שקל
  סוף סוף השקעה משמעותית לגאידמק בישראל - הוא רוכש את השליטה בחברת הבנייה אוסיף בפרמיה של יותר מ-80% מעל מחירה בבורסה - החברה נסחרת בשווי של 516 מיליון שקל וגאידמק משלם עבורה לפי שווי של כמיליארד שקל
  ארקדי גאידמק רוכש את השליטה בקבוצת הנדל"ן אוסיף. במוצאי החג, חתם גאידמק עם משפחת אביב על הסכם עקרונות לרכישת אחזקותיה באוסיף תמורת 600 מיליון שקל המשקפים לחברה שווי של מיליארד שקל (241 שקל למנייה). גאידמק ישלם 580 מיליון שקל למשפחת אביב, בעלת השליטה בחברה, ועוד 19 מיליון שקל לבעלי מניות אחרים.

   

  השלמת העיסקה כפופה לאישור הממונה על ההגבלים העסקיים. דורון אביב יו"ר הדירקטוריון ודפנה הר-לב, אחותו המשמשת כמנכ"ל החברה, יישארו לכהן בתפקידם.

   

  נזכיר כי מזה זמן מה מבקש גאידמק לרכוש חברת נדל"ן ישראלית. בשבוע שעבר התפוצץ המו"מ שניהל לרכישת קבוצת מנרב, על רקע קשיים שנגעו לאחזקתה של מנרב בזכיינית של הכלא הפרטי בבאר שבע .

   

  חברת אביב אוסיף נסחרת בבורסה לפי שווי של 516 מיליון שקל ועוסקת בייזום פרויקטים ובהשקעות בענף הנדל"ן בארץ ובחו"ל. בארץ היתה החברה מעורבת בין היתר בפרויקטים "אביב בגימל", "אביב בצמרת", "מגדל משה אביב" ברמת גן, "מרכז ויצמן" בתל אביב ועוד. לאחרונה הודיעה הקבוצה על מיזוג פעילותה עם חברת אביב, חברה קבלנית לעבודות ציבוריות ועבודות בניין, שתשמש כזרוע הביצוע של החברה .

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ארקדי גאידמק, השקעה משמעותית ראשונה
  צילום: גלעד קוולרציק
  צילום: ג'רמי פלדמן
  יו"ר החברה, דורון אביב. יישאר בתפקידו
  צילום: ג'רמי פלדמן
  מומלצים