שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  האמנם בר רפאלי בהריון?
  זה לא אנחנו זה הם. הגויים. לא מפסיקים להפציץ בידיעות על אייטמים בנוגע לבר רפאלי וליאונרדו דיקפריו. הנה התיאוריה החדשה: הזוג מתחתן כי היא בהיריון. האם מדובר בנקמת האם על החרם הפוטוגני? קודם שיוכיחו שיש להם ילד
  רק למקרה שבסוף נאכל את הכובע, ונקבץ שאריות מחוץ לשערי אולם החתונות של בר רפאלי וליאונרדו דיקפריו, אנחנו מציגים את הספקולציה הנוכחית שמספק ה"דיילי מירור" הבריטי: בר רפאלי בהריון מהקינג אוף דה וורלד שלה וזאת הסיבה לחתונה. לפי הפרסומים הקודמים הם היו אמורים להגיד "איי דו" בפריז, לפני שבוע וחצי. כנראה שזה לא קרה.

   

  לפי ה"דיילי מירור" ליאו אמר שהוא כבר לא יכול כבר לחכות לרגע בו יהפוך לאבא, במיוחד מאז שהחבר הטוב שלו, טובי מגווייאר, עשה את אותו הדבר.
  עוד חיזוקים שמביא המגזין: ההשערות על הריונה של רפאלי החלו כבר בחודש שעבר, כשהיא העזה ללכת עם חולצה גדולה ורפוייה (זה לא הליין החדש של "אירית"?) במועדון לילה בלאס ווגאס. היא גם נצמדה לבקבוק מים מינרליים (זה לא מה ששותים כשצמאים?) באותו ערב. לזה תוסיפו את הספקולציות על מסיבת האירוסין החשאית שנערכה בארץ במהלך הביקור של דיקפריו, לחתונה מצומצמת שתיערך בארץ ותגובה באירוע רב משתתפים נוצץ בחו"ל, ותקבלו את התמונה המלאה.

   

  המדור נמנע מלהטריד את ציפי לוין בעבור תגובה, כי גם ככה היא לא תאשר ולא תכחיש, ומבקש אם אפשר להרגיע את אוטוסטרדת השמועות. במקרה של אזעקת אמת, תישמע אזעקת אמת.

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "האמנם בר רפאלי בהריון?"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  7 לילות
  מומלצים