שתף קטע נבחר

סופית: נסגר התיק נגד רמי הויברגר

הפרקליטות החליטה לסגור את תיק החקירה נגד השחקן מ"היעדר אשמה". התיק נגד הויברגר נפתח לאחר שמאפרת טענה שהוא ביצע בה מעשה מגונה

פרקליטות מחוז המרכז החליטה לסגור את התיק נגד השחקן רמי הויברגר, שנחשד בביצוע מעשה מגונה במאפרת. בפרקליטות ציינו כי מדובר בסגירת תיק מהיעדר אשמה.

 

לפני כחודש העבירה משטרת רחובות את תיק החקירה בעניינו של הויברגר לפרקליטות המדינה, ללא כל המלצה. לתיק צורפו שתי בדיקות פוליגרף שביצעו השחקן והמתלוננת - שניהם נמצאו דוברי אמת. החוקרים היו אמורים להזמין לעדות אשה נוספת, אבל בסופו של דבר הוחלט שלא לגבות את העדות ממנה ולהעביר את תיק החקירה להחלטת הפרקליטות.

 

הויברגר נחקר במשטרה לאחר שלפני מספר חודשים הגישה המאפרת תלונה נגדו בטענה ששנה קודם לכן השתתפו השניים בצילומי סרט במושב עשרת ועל פי עדותה, באחת ההפסקות היא יצאה לעשן עמו והוא נגע בה לכאורה ללא הסכמתה.

 

במהלך עימות שנערך בין השניים במשטרה אמרה לו: "צבטת אותי בחזה, ונגעת בי באיבר המין". הויברגר טען בתגובה כי בסך הכל יצא לעשן איתה, השניים אכלו יחד, והתחבקו. לטענתו, כל מה שהיה - היה בהסכמה.

 

לאחר הגשת התלונה הוא פירסם הודעה באמצעות עורך דינו, איתן מעוז, כי "התלונה שהוגשה למשטרה נגדי היא תלונת שווא, שקרית ומכוערת... התנהלות כזו איננה תמת לב אלא מונעת מדחפים של פרסום, רצון לפגוע ובצע כסף".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הויברגר. ללא אשמה
צילום: אבי מועלם
מומלצים