שתף קטע נבחר

גזית גלוב רכשה 2 מבני משרדים במיאמי ב-20.6 מיליון דולר

החברה הבת ProMed Properties רכשה משרדים רפואיים הממוקמים בסמיכות ל-2 בתי חולים וכוללים 5,000 מ"ר בנוי להשכרה

גזית גלוב של חיים כצמן מדווחת הבוקר (ה') כי רכשה באמצעות החברה הבת האמריקנית ProMed Properties שני מבני משרדים רפואיים צמודים במיאמי, פלורידה בתמורה ל-20.6 מיליון דולר.

 

הנכסים כוללים 5,000 מ"ר בנוי להשכרה, משתרעים על שטח של 13 דונם וממוקמים בסמיכות ל-2 בתי חולים גדולים באזור אשר מכילים מעל 1,000 מיטות אישפוז. החברה צופה תשואה של 6.5% (לפני מינוף) ומציינת כי קיימות אפשרויות השבחה עתידיות.

 

בחודש שעבר רכשה החברה מבנה משרדים רפואי ומחקר במתחם University City Center בפילדלפיה בתמורה ל-113 מיליון דולר, וכעת מחזיקה החברה בנכסים בהיקף כולל של 70 אלף מ"ר.

 

רוני סופר, נשיא גזית ארה"ב התייחס לעיסקה ואמר: "אנו מחפשים בעקביות נכסים הממוקמים בסמיכות לבתי חולים מובילים ואוניברסיטאות העוסקות במחקר רפואי. הרכישה הנוכחית מהווה דריסת רגל בדרום פלורידה ויוצרת מערכת יחסים עם נותני שירותים רפואיים מובילים באזור".

 

גזית-גלוב היא מחברות הנדל"ן המניב הגדולות בישראל ונסחרת לפי שווי שוק של 6.4 מיליארד שקל. החברה עוסקת, ישירות ובאמצעות חברות בנות, ברכישה, פיתוח וניהול נכסים מניבים ומתמקדת בעיקר במרכזים מסחריים מעוגני סופרמרקטים. החברה סיימה את הרבעון הראשון של 2007 עם רווחי שיא של 235 מיליון שקל, עלייה חדה לעומת הרבעון המקביל אשתקד אז הסתכמו רווחיה ב- 40 מיליון שקל בלבד.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רוני סופר, נשיא גזית ארה"ב
אחד מהבניינים במיאמי
מומלצים