שתף קטע נבחר

תעלומה בבני ברק: מי גוזר את שיער הילדות?

שבע ילדות בנות 8-12 התלוננו כי נער חתך את שערן ונמלט מהמקום. אנשי זק"א הוזעקו כדי לנסות ולאתר את הנער, לפני שיפגע בילדות נוספות

חיפושים בבני-ברק אחר "חותך הקוקואים". אנשי זק"א מחפשים היום (ה') ברחובות העיר אחר נער חרדי כבן 13, שחתך ביומיים האחרונים את שערן של לפחות שבע ילדות, בנות 8-12.

 

בעיר מחפשים אחר הנער שמסתובב עם מספרים בכיסו. מעדויות שנאספו עולה כי כאשר הוא מבחין בילדה עם שיער ארוך ואסוף הוא בודק שהשטח פנוי, תופס את שיערה בידו, גוזר אותו עם המספריים ובורח מהמקום כשהשיער שנגזר בידיו.

 

כאשר המקרים התגברו, הזעיקו משפחות חרדיות, שחוששות לשלום בנותיהן, את מתנדבי זק"א ואלה מסתובבים החל משעות הצהריים בחצרות ובשכונות העיר על מנת לנסות ולאתר את הנער, שצולם כשהוא גוזר את שערה של אחת הילדות בחדר מדרגות בבני-ברק.

 

מוטי בוקסין, איש זק"א, אמר ל-ynet: "עד כה אנחנו יודעים על שבע בנות שאותו נער חתך להן את השיער. מאחר ואנחנו מעורבים בכל מה שקורה בציבור החרדי, קיבלנו פניה לנסות לאתרו. המתנדבים פועלים יחד עם יחידת האופנועים שלנו ואנו מקווים למצוא אותו. בדרך כלל אנחנו מחפשים אחרי נעדרים ויש לנו גם הצלחות רבות בכך, אבל הפעם בשל חשיבות הדבר, נרתמנו למשימה".

 

ממשטרת מרחב דן נמסר כי רק שלוש מהבנות הגישו תלונה במשטרה והם פנו לראשי הקהילה החרדית, כדי לעודד הגשת תלונות נוספות, אם ישנן כאלה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
איש זק"א ותוצאות התקיפה
באדיבות מדור צילום זק"א
מומלצים