שתף קטע נבחר
צילום: פביאן קולדורף

זה הכי דאבל דא

אורנלה ואודליה הן בדיוק מה שהרופא רשם לכם לקיץ הקרוב - שתי אחיות, חובבות בראנז'ה, שעושות הכל ביחד ולחודשים הקרובים הן שמו להן מטרה אחת: לגלות איפה מסתובבים הידועים בציבור, ואיך הם מעבירים את הזמן הצהוב. ynet מציג - הדאבל דא, עכשיו הפרומו

הן ורודות, הן מתוקות, הן המרענן הרשמי של הקיץ, והן שתיים, שזה לא פחות חשוב. קבלו את אודליה ואורנלה, הידועות בתור האחיות סמואל, שישוטטו בשבילכם בחוץ בימים החמים, יאתרו את האנשים החמים לא פחות, וימלאו את הקיץ הקרוב בבריזת קאלט נעימה. 

 

הלבשת בנות תואמת: "סטודיו פאשה", שינקין 52 ת"א.

 

הן הפציעו לראשונה ב"אקזיט" וגם תפקדו על תקן דוגמניות כמעט-זהות בפינה "זה רק נראה יקר", בתוכנית "המהפך" של אורנה דץ. עכשיו הן לוקחות את המקרופון לידיים, ויחד איתו יספקו לכם תשובות מהפכניות על חיי הידוען הממוצע.

 

הן אמנם לא תאומות, אבל יש להן טעם זהה בכל דבר. הן קמות כל בוקר, בוחרות גרדרובה זהה, ויוצאות אל החיים הורודים שלהן. בשבוע שעבר, כבר במהלך צילומי הפרומו בשנקין-תל אביב, הן צדו את החביבים עליהן מכל - ציון ברוך, אסי ישראלוב, והבמאי ההורס, דרור שאול. גם הם, כמו כל אחד אחר, לא הצליחו להישאר אדישים מול המפגן הכפול. כנסו, זה שיא הסוף.

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אורנלה ואודליה. הכל כפול
צילום: פביאן קולדורף
לאתר ההטבות
מומלצים