שתף קטע נבחר

חברת הבנייה משולם לוינשטיין בדרך להשקעות בהודו

בכוונת החברה להשקיע ביחד עם גופים אחרים סכום של עד 50 מיליון דולר. שאול לוטן, מנכ"ל קבוצת לוינשטין: "אנו בודקים אפשרויות השקעה נוספות בארצות אחרות כגון וייטנאם"

חברת הבנייה משולם לוינשטיין החליטה להיכנס להשקעות בשוק הנדל"ן בהודו. החברה הודיעה כי פתחה נציגות בהודו וכי בכוונתה להשקיע ביחד עם גופים אחרים סכום של עד כ-50 מיליון דולר.

 

המשרד המקומי של לוינשטין נפתח בעיר בנגאלור, בירת ההיי-טק של המדינה, אולם בכוונת לוינשטין להיכנס לשותפויות בפרויקטים בכל רחבי הודו.

 

שאול לוטן, מנכ"ל קבוצת לוינשטין אמר כי "פתיחת המשרדים נעשתה לאחר שנציגי החברה סיירו בהודו ונפגשו עם מספר אנשי עסקים וקבלנים מקומיים. אנו בודקים אפשרויות השקעה נוספות בארצות אחרות כגון וייטנאם".

 

ירון גלבהרט, שהתמנה למנהל הפעילות ההודית אמר היום: "הודו מוצפת היום בכסף מקומי וזר המופנה להשקעות נדל"ן, וזאת לאור פתיחת השוק ההודי להשקעות זרות ב-2005. יחד עם זאת, המימון הבינלאומי אינו מציע תמיכה הנדסית אלא כסף בלבד, וכאן אנו נכנסים לתמונה. נציע לשותפינו ההודים לא רק השקעות כספיות אלא גם את הידע ההנדסי שצברנו בבניית היי-טק ומגורים".

 

קבוצת לוינשטין פעילה כיום במספר מוקדים בחו"ל ביניהם פעילות בפולין, הונגריה, רומניה וקרואטיה באמצעות חברת נאנט בה מחזיקה החברה 20%; בניית 3,500 יחידות דיור בארבעה פרויקטים בקפריסין הצפונית; פעילות בלונדון באמצעות חברת פבר שבבעלותה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שאול לוטן, מנכ"ל קבוצת לוינשטין
מומלצים