שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  פורק כעסים

  הצל יוצא עם סינגל חדש מתוך אלבום כועס במיוחד. ויש לו סיבות. "אני נלחם עם המיקרופון בכל מקום בעולם, מטעם ההסברה של מדינת ישראל, וכשאני צריך את העזרה שלה - היא לא שם". וגם: מיוחד לגולשי ynet - כאן תוכלו להוריד רינגטונים, טרוטונים ועוד מבית הצל ומשפחת TACT

  "נולדה תחת השם מיטל בלידת עכוז / ילדה עם מוצץ בפה ורצון לזוז / הילד שפתח אותה גמר באשפוז / תשישות יתר לא ידע איך לשלוט בענטוז / היא בוערת, שורפת, הורגת, לבה רותחת / מענטזת תרקידי תזיזי את התחת".

   

  כך נפתח הסינגל הראשון של יואב "הצל" אליאסי. לשיר קוראים "מענטזת 2007" ושם מסופל השיר הישן "מענטזת" של ג'קי מייקטן. האם כבר אפשר לראות את מבקרי המוזיקה משתלחים בשיר? "מי שלא יודע להבין בדיחה ולא יודע להבין דו משמעיות, אז יש לו בעיה קשה בחיים", מספר אליאסי ל-ynet. אלבום הבכורה של אליאסי, הראשון בלי שותפו קובי "סאבלימינל" שמעוני, עתיד לצאת בחודשים הקרובים וכאן תוכלו להאזין לסינגל לראשונה.

   

  איך נולד השיר? "אח שלי הביא לי אותו, אמר לי: 'אתה חייב לשמוע משהו'", אומר אליאסי, "משהו שלא שמעו עשרים שנה. אמרתי לו, מאיפה הוצאת את זה? מהנפטלין? אני ממש התלבתי, סימפלתי את זה, ועשיתי מזה שיר קצבי קייצי".

   

  האלבום של אליאסי ייקרא "לא שם זין", שם מתאים ליוצר הפרובוקטיבי, שיודע תמיד להוציא את הכעס שלו במוזיקה. "הסינגל הזה ממש לא מייצג את האלבום", הוא אומר, "במשך שנה וחצי שייפתי כל חוד של מילה בכל הטקסטים, אין מילה באלבום שלא חשבתי עליה שעות. המטרה של האלבום היא פעם אחת ולתמיד להבהיר את כל מה שעברתי בחיים שלי, כל מה שהתמודדתי איתו, יחד עם כל הפרבוקציות ומי שצריך לקבל בראש, גם מקבל בראש".

   

  זה אלבום כועס.

   

  "יחסית. כן".

   

  תן לי דוגמא למשהו שמכעיס אותך.

   

  "אני יכול להגיד לך שאני כועס על משטרת ישראל שצלבה אותי בברוטאליות על המשפט וסיפור הדקירה של אח שלי. אחרי שהדוקרים שוחררו אחרי חודש ועם אלף שקל קנס, אני, בגלל מי שאני, פעם בחודש בשלוש השנים האחרונות צריך להסביר את עצמי למשטרת ישראל למה הצלתי את החיים של אח שלי, עד היום. והרבה פעמים הפרקליטות המשפטית מנסה לגרום לי לומר שאני אשם. קרעתי את התחת למען המדינה הזו, גם בצבא וגם במישור האזרח.  עכשיו אני נלחם עם המיקרופון בכל מקום בעולם, מטעם ההסברה של מדינת ישראל, וכשאני צריך את העזרה שלה - היא לא שם".

   

  אז איך אתה חי עם כל הכעסים האלה?

   

  "חי בטוב. כעס זה סוג של אנרגיה, וככה גם אפשר לשמוע באלבום. אני חושב שהאלבום הזה יצא שונה ואני יצאתי שונה ממה שהכירו אותי עד היום. אני כבר לא בא ב'הישראלי-האולטימטיבי' או 'אם סי מאסיבי', אני בפן אחר, שונה לגמרי".

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הצל. כועס על משטרת ישראל
  צילום: אוהד רומנו
  לאתר ההטבות
  מומלצים