שתף קטע נבחר

אתי אנקרי והעיניים של הרב קוק

כשברקע תמונתו של הרב קוק, הופיעה הזמרת הוותיקה בפני תלמידות מדרשת "שושנת אביב" ב"ראש יהודי" בתל-אביב. מנהל המקום: "היתה חוויה רוחנית ייחודית"

מתחזקת ומחזקת: אתי אנקרי הופיעה בשבוע שעבר באירוע מיוחד ב"ראש יהודי" בתל אביב, בפני בנות מדרשת "שושנת אביב". בקהל נכחו 50 צעירות בעלות תשובה, דתיות וחילוניות.

 

ישראל זעירא מנהל "ראש יהודי" אומר כי "בראש יהודי רוצה להיות בית למוסיקה היהודית בתל אביב, ובית לזמרים וזמרות בעלי תשובה או כאלו המתקרבים ליהדות. ההופעה הפעם היתה מיועדת לבנות המדרשה. היה אירוע יוצא דופן וחוויה רוחנית ייחודית".


אנקרי ב"ראש יהודי". הרב קוק ברקע 

 

לפני י"ז בתמוז הופיע בראש יהודי עדי רן ופתח את הליין החדש במקום - "ליין" המוסיקה היהודית. הופעתו של רן במקום "התפוצצה" לפני סיומה, כאשר שוטר עלה לבמה ותוך כדי ביצוע המגה להיט "ואתה קדוש" ביקש מעדי ההמום להפסיק מייד לנגן ולמסור את תעודת הזהות שלו.


בנות המדרשה - "חוויה רוחנית"

  

עדי רן, שהופיע במסגרת הליין החדש של ראש יהודי, לא שם לב שהשעה כבר כעשרים דקות אחרי חצות והמשיך "לתת בראש" לקהל שמנה עשרות רבות של דתיים וחילונים שמילאו את המקום. כאשר לפתע הוא הבחין במקום הבאסיסט בשוטר שהוזעק למקום על ידי השכנים.

 

על פי תוכנית ההופעות, צפויים לעלות על הבמה ב"ראש יהודי" גם יונתן רזאל, שיבי קלר, אהרן רזאל, יצחק פוקס, אודי דוידי ויוסף קרדונר ("שיר המעלות").

 

המנהל האמנותי של הליין, אריאל פלאי: "ההופעות האלה לא מכוונות דווקא לקהל הדתי, אלא לכל מי שאוהב מוזיקה. אני בטוח שנראה בקהל גוונים שונים של ישראלים - החל מחילונים תל אביבים, דרך דתיים-לאומים וכלה בבעלי תשובה וחרדים. אני מקווה שליין ההופעות ימשיך לפעול באופן קבוע, ושזה רק חימום מנועים לקראת הפעילות האמיתית בחורף. אני מצפה בעתיד ליצור שיתופי פעולה גם עם זמרים שאינם דתיים, וליצור במקום אווירה תרבותית חדשה".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים