שתף קטע נבחר

"פעילה פוליטית טוענת שח"כ תקף אותה מינית"

סיפרה ל"ידיעות אחרונות" על שהתרחש בביתו לפני הבחירות. חבר-הכנסת מכחיש בתוקף, אך בדיקת פוליגרף מצאה אותה דוברת אמת. למה לא הלכה למשטרה? "בגלל פרשת קצב". בכנסת תובעים: לחשוף את השם

פעילה פוליטית באחת מסיעות הכנסת טוענת כי אחד הח"כים ביצע בה עבירות מין, ומוסיף להתנכל אליה. התקיפה התרחשה לטענתה לפני הבחירות, במהלך סיור בביתו.

 

את הסיפור הביא הבוקר (יום ד') "ידיעות אחרונות", שהפך עד מהירה לשיחת היום בבית המחוקקים. כמה מהחברים דורשים לחשוף לאלתר את שמו של הח"כ המדובר. "אסור להכתים את כל ה-120", אומר ח"כ משה שרוני ואחרים.   

 

על פי הפרסום, התלוותה הפעילה לביתו של הפוליטיקאי, שעבר

 שיפוץ. כשהגיעו לחדר השינה, הוא חיבק אותה בכוח מאחור, הרים את החולצה, תפס את חזהּ והשליך אותה בכוח אל המיטה. היא ניסתה להתנגד, ובשלב מסוים הצליחה לחמוק מן הבית.

 

כבר לפני חודשיים סיפרה האשה לכתב העיתון, צביקה ברוט, על המקרה, וציינה כי בכוונתה להתלונן במשטרה. אולם לבסוף החליטה שלא לעשות כן.

 

"מה שקרה בפרשת קצב חיזק את התחושה שלי שאני לא צריכה להתלונן", אמרה. "התוצאה

 תהיה שבסוף ינדו אותי מהחברה, ומי שפגע בי לא ייענש... אני לא מסוגלת עכשיו להיחשף ולעבור את ההשפלות".

 

על פי הפרסום בעיתון, פרטי האירוע נודעו לכמה בעלי תפקידים בכנסת ואף ליו"ר המפלגה, שמטעמה מכהן אותו ח"כ. היו"ר המליץ לפנות למשטרה ולהגיש תלונה ללא דיחוי, אולם כאמור, המתלוננת החליטה שלא לעשות כן. 

 

הח"כ לו מיוחסות הטענות הכחיש את הדברים בתוקף, והסביר כי מדובר בנקמנות פוליטית: "היא יכולה להתלונן, זו תופעה רגילה אצלה. אבל אני לא רוצה אפילו להתייחס אליה, משום שאלו שטויות", אמר. בדיקת פוליגרף שעברה הפעילה הפוליטית, על פי העיתון, מצאה שהיא דוברת אמת.  

 

בהכנת הידיעה השתתף אמנון מרנדה.

הסיפור המלא מתפרסם הבוקר ב"ידיעות אחרונות"


פורסם לראשונה 11/07/2007 07:53

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
יו"ר המפלגה המליץ לפנות למשטרה
צילום: גבי מנשה
לא להכתים 120: שרוני
צילום: גיל יוחנן
מומלצים