שתף קטע נבחר

לא חיכו לעודף: שילמו למקדונלד'ס 600 שקל בעשרות אג'

תור ארוך השתרך בסניף של רשת מקדונלד'ס בתל אביב לאחר שעשרה תלמידי תיכון רכשו ארוחות בשווי 600 שקלים במטבעות של 5 ו-10 אגורות. החבורה החליטה לנקום ברשת לאחר שאחד מהם המתין זמן רב למיץ תפוזים. אחד הנערים: "זה התחיל כנקמה והמשיך בשביל הצחוק. בסופו של דבר, עשינו את זה בעיקר בגלל שמשעמם בקריית אונו"

עשרה נערים שזעמו על זמן ההמתנה במסעדות הנחשבות ל"מזון מהיר", החליטו לנקום בדרך מקורית ושילמו על ארוחות בשווי 600 שקלים באמצעות מטבעות של חמש ועשר אגורות.

 

ע', בן 17, אמר היום (ד') ל-ynet: "הכל התחיל לפני ארבע שנים כשחבר שלי שי עמד בתור למקדונלד'ס וחיכה זמן רב למיץ תפוזים. הוא התעצבן והחליט להעניש את הרשת. הוא ביקש מכולנו להתחיל לאסוף אגורות, וככה קנינו כמה ארוחות".

 


המטבעות. לקח לקופאית 4 שעות לספור

 

אולם, החברים לא הסתפקו בקניית ארוחות בודדות במטבעות והחליטו להתכונן לקנייה קצת יותר רצינית. "במשך שנה אספנו מטבעות בכל פעם שקיבלנו עודף. אפילו ביקשנו מהורים וחברים. הדבר היה ידוע, אך הסתרתי זאת מאמא שלי, כדי שלא תחשוב שהשתגעתי ותעצור בעדי. כשהיא גילתה, הראתי לה את אוסף המטבעות והיא לא האמינה למראה עיניה", מוסיף ע'.

 

עשרת החברים הלכו לבסוף לסניף מקדונלד'ס בלונדון מיניסטור בתל אביב, וכל אחד סחב כמה תיקים מלאים במטבעות. "כשהגענו לסניף הזמנו אוכל בשווי 600 שקלים, בזמן שבחוץ חיכו שני חברים עם תיקים שבהם כל הכסף. כשההזמנה הייתה מוכנה קראנו להם והנחנו את המטבעות על הדלפק", אומר ע'.

 

"יום שלם נדפק לסניף"

הנערים סיפרו כי הקופאית צחקה תחילה מאחר שחשבה שהם מתלוצצים. "מהר מאוד היא התאפסה על עצמה והתחילה לזעוף. היא קראה לעובד נוסף שיעזור בספירה, ועדיין לקח להם ארבע שעות. יום שלם נדפק לסניף, והיה לו פחות עובדים בגללנו. בינתיים, השתרך תור ארוך, והקופאית נאלצה להתנצל בפני כל מי שחיכה.

  

"כשהגענו למקדונלד'ס הם חשבו ששדדנו קופות צדקה. אנחנו את הנקמה שלנו עשינו. הנקמה לא רק מכוונת נגד מקדונלד'ס, אלא נגד כל המקומות שמוכרים הג'אנק פוד", אמר ע' והוסיף כי בכוונת החבורה לבצע מעשה דומה לפני הגיוס הצה"ל עם 1,000 שקלים במטבעות.

 

ע' מתוודה כי "כל הסיפור התחיל כנקמה והמשיך בשביל הצחוק. יכול להיות שזה קצת קשור לשעמום בקיץ, אבל בסופו של דבר, עשינו את זה בעיקר בגלל שקריית אונו זו עיר משעממת".

 

במקדונלד'ס העדיפו שלא להגיב לידיעה.

 

המידע הראשוני התקבל באימייל האדום

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
עשרות אגורות לקופאית
צילום: גילי ינקוביץ'
מומלצים