שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  רמי וריטה דוחים את הבוררות עם הליקון

  נמשך המאבק של ריטה ורמי קליינשטיין בחברת התקליטים "הליקון". בכתב ההגנה ביקשה החברה להגיע להסדר בוררות, ואולם הזוג דוחה את ההצעה ודורש להתדיין בבית המשפט

  הסאגה נמשכת: לאחר הגשת כתב ההגנה של חברת הליקון, רמי וריטה מגישים תגובה נוספת לבית המשפט ודוחים את בקשת הבוררות של הליקון.

   

  תזכורת: רמי וריטה עזבו בזעם את חברת הליקון, איתה שיתפו פעולה במשך יותר מ-20 שנה, וכעת תובעים אותה על ארבעה מיליון שקל בגין העלמת כספים ושיבוש רישומיים כספיים. הליקון ומנהליה רוני בראון ואיציק אלשיך כבר הספיקו להגיש כתב הגנה ובו נטען כי התביעה "משוללת יסוד, רצופה השמצות והאשמות קשות וחמורות ביותר". בכתב ההגנה גם כתבה הליקון כי יש להגיע להסדר דרך בוררות, אך כאמור, רמי וריטה דוחים את עניין.

   

  במכתב התגובה של הזוג, שהוגש על ידי עורכי הדין דוד קוגן ואיתמר כץ ממשרד עורכי הדין שקל ושות', נכתב: "רמי וריטה אומרים כי הבעיות הן חמורות וחייבות להתדיין בבית המשפט. כאשר גוף המהווה את אחד מעמודי התווך בתעשייה מסוימת, ואמון על יצוגם של עשרות אמנים, חשוד במעשי שחיתות שיטתיים וחמורים, לבירור אותן חשדות בפומבי יש השלכות ציבוריות רחבות. מהות הסכסוך וחשיבתו הציבורית מחייבים דיון בבית המשפט".

   

  עם הסכסוך המתוקשר, רמי וריטה גם הספיקו לחתום בחברת תקליטים חדשה - "הד ארצי". בימים אלה מסתיימת העבודה על האלבום החדש של ריטה, בהפקתו של עברי לידר. כעת נמצא האלבום בשלב המיקסים והסינגל הראשון עתיד לצאת בעוד כחודשיים. גם קליינשטיין החל לעבוד על אלבום חדש וכותב חומרים חדשים בימים אלה. האלבום אמור לצאת במהלך השנה הבאה. שני האלבומים ייצאו תחת האכסניה החדשה שלהם.

   

  ממשרד "גלאי תקשורת", הדוברים של חברת הליקון נמסר: "הזוג קליינשטיין כהרגלו פונה לתקשורת לפני שהחומר הגיע לידי הליקון ובטרם ניתנה שהות להליקון ועורכי דינה לעיין בטענותיהם, אולם יש להבין כי הדברים יתבררו בסופו של דבר לפני הגורם השיפוטי המוסמך ולא מעל גבי העיתון. הזוג קליינשטין חוזר ולועס את טענותיו הישנות שניתנות פעם אחר פעם והליקון תפריך אחת לאחת בדותות אלו בין עם במוסד הבוררות ובין אם בין כותלי בית המשפט. הטענה שהליקון מתכוונת להסתיר דבר מה מופרכת מיסודה כיון שגם במסגרת הליך בוררות יינתן פומבי להכרעה שתתקבל. בוררות,שבמקרה הזה היא חלק בלתי נפרד מההסכם שנחתם בין הצדדים (למרות התחכמויות והתפלפלויות כאלו ואחרות של הזוג קליינשטין) הוצעה ע"י הליקון מתוך רצון כנה לברר את המחלוקת ומהר. אך נראה שלא בברור האמת עניינם של הזוג קליינשטין ומשרד עורכי הדין שלהם, אלא במסע יחסי ציבור מתוזמן ומתמשך".

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ג'ו קוט
  ריטה ורמי. נתראה בבית המשפט
  צילום: ג'ו קוט
  לאתר ההטבות
  מומלצים